(Відео) Олег Винник про своє особисте життя: чому він приховує дружину?

Author name 17 Лютого 2021 в 15:02

Поділитися статтею

Олег Винник
Олег Винник

Дмитро Гордон ставив Олегу багато питань у своєму інтерв’ю. Але найголовніший його і не тільки Дмитра цікавить питання, чому співак приховує свою дружину?

Олег Винник, який є талановитим і знаменитим українським співаком, недавно дав інтерв’ю Дмитру Гордону. У ньому співак зізнається, що не любить поширюватися про своє особисте життя.

Якщо він почне ще і про це розповідати ЗМІ, то йому залишиться ще показати, що у нього в спальні та під штанами, повідомив артист. Для Олега особисте життя, є святий темою.

Що чекає його завтра, знає тільки сам Бог. І щоб не сталося завтра, на все воля Господа, а сьогодні Олег Винник сказав, що він щаслива людина. І вдячний за все.

 "Олег
Олег Винник

Дмитро Гордон ставив Олегу багато питань у своєму інтерв’ю. Але найголовніший його і не тільки Дмитра цікавить питання, чому співак приховує свою дружину? На що Винник відповів, що він нікого не приховує, просто не афішує і не говорить про це.
Зайва увага ЗМІ Олег не любить.

Подивіться відео і дізнаєтеся ще багато нового про Олега Винника, то чого ви не знали та не здогадувалися.

Обов’язково прочитайте пости в соціальних мережах, які залишили шанувальники талановитого і знаменитого співака.

Serg Tyan: “Неабияка Особистість !!! Цікава людина!
Пізнавальне інтерв’ю”

Agnese Agnese: “Моя думка про цю людину в корені змінилося в кращу сторону, історія, що надихає життя”

Andriy Bezruchko: “Олег це яскравий приклад людини, який з бідної української родини домігся великих висот. Дуже історія, що надихає! Моя повага зросла в десятки разів !!! Браво !!! ”

Ніна Капустинська: “Філософія життя дуже правильна, а головне він всього досяг сам і не втратив смак до життя, мені позиція Олега дуже близька, спасибі за інтерв’ю.”

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею