Куди пропав Вітас і вся правда про унікальність його голосу: Факти, які він довгий час приховував від публіки

Author name 21 Лютого 2021 в 13:02

Поділитися статтею

Вітас
Вітас

Сладкоголосий Вітас, який вразив глядачів своїм унікально високим голосом, займав перші рядки всіх хіт-парадів початку 2000 років.

Мабуть, всі пам’ятають його фантастичну “Оперу №2”, виконану в незвичайній манері-високим фальцетом. Чому зараз не чути співака, куди він зник, про його плани на майбутнє і вся правда про унікальність його голосу-читайте про це в нашій статті.

Образ неземного створення був створений для молодого хлопчини з Одеси відомим продюсером Сергієм Пудовкіним.

Вітас
Вітас

Віталій Грачов на сцені став відомий як Вітас. Його шокуючий публіку образ мутанта в блискучих обтягуючих костюмах і з зябрами за спиною збирав премії і нагороди кілька років.

Міфи чи надздібності

Вітас на сцені
Вітас на сцені

Всіх хвилював питання про неймовірно високому тембрі голосу. Ходили міфи про особливе пристрої його голосових зв’язок, про діапазон його голосу в 5.5 октав, про унікальність голосу внаслідок операції на легенях, про здатність співака зупиняти своє серце. Підігріваючи інтерес до своєї персони, Вітас ніяк не коментував чутки навколо свого імені. Чутки про комп’ютерному голосі співак спростував сам, багато раз виконуючи пісні “вживу”, доводячи тим самим свою здатність витягати високі ноти.

Професіонали спростовували надздібності Вітаса, стверджуючи, що ні про які 5 октавах мови не йде і співак, переходячи на середні і низькі ноти зовсім перестає співати і переходить на речитатив.

Новий образ

Вітас
Вітас

З роками інтерес глядача до Вітасу вщух і він незабаром надовго зник зі сцени. Через роки, він знайшов своє визнання в Китаї. “Русское чудо” надзвичайно популярний в цій країні, там навіть створено потужний фан-клуб Вітаса. Його знімають в кіно і навіть зробили для музею його воскову фігуру.

Сьогоднішній образ Вітаса сильно відрізняється від колишнього. Він став платиновим блондином, часто виконує пісні англійською і планує побудувати кар’єру в Мексиці, США і Бразилії. Ну що ж-побажаємо співакові удачі!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею