Екс-чоловік Слави Камінської розповів, чому від нього йдуть жінки: дещо не працює

Екс-чоловік співачки Слави Камінської Едгар зробив у себе в соціальній мережі Інстаграм великий пост про те, чому від нього як від фахівця йдуть клієнти.

Едгар Камінський – відомий в Україні пластичний хірург. Він займається не тільки “наведенням краси “, але і всілякими видами пластики, які показані людям по здоров’ю.

У своєму Інстаграм-блозі він поділився відвертою проблемою – від нього почали масово йти клієнти. І він вирішив глибше копнути цю тему, щоб розібратися чому так відбувається.

“У кожної компанії, бренду є дві проблеми: спочатку розкрутитися, а потім утримати клієнта і залучити нових. ⠀

З розкручуванням і рекламою простіше. Це питання фінансів, знайомств, фарту і удачі. Зараз багато курсів і компаній, що надають послуги в цьому напрямку “,

– розмірковує Камінський.

“Люди з молодих компаній хочуть заробити зараз. Додається бажання обдурити, накрутити, недоробити, схитрувати. Але, сарафанне радіо вже запрацювало з тими клієнтами, хто це помітив. Якщо ти нечесний в своєму бізнесі ─ НЕ скаржся на інших. Почни з себе “,

– розповідає колишній чоловік Слави з “НеАнгелів ” і батько двох її дітей.

Також Едгар Камінський дає поради тим, хто відкрив свій бізнес, про те, як же утримати аудиторію і на які дрібниці важливо звертати увагу.

Нагадаємо, Едгар і Слава розлучилися в 2019 році. Камінський довго не думав, і тут же завів собі нову любов. Однак восени 2020 року стало відомо, що колишній чоловік Слави з «НеАнгелів», пластичний хірург Едгар Камінський розлучився з новою коханою Ольгою Багатою. Їхні стосунки тривали рівно рік.

Зараз Едгар і Слава час від часу спілкуються з питань виховання їх спільних дітей і навіть літали разом на відпочинок.

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.