Зірки діляться своїми Лайфхак: як заощадити на комуналці

Author name 25 Лютого 2021 в 10:02

Поділитися статтею

Тимур Мірошниченко
Тимур Мірошниченко

Якщо і далі вони будуть опалювати приміщення за допомогою електричної енергії, то не зведуть кінці з кінцями.

На початку 2021 року в Україні подорожчали комунальні послуги. Так зокрема збільшилася вартість газу, електроенергії, опалення та холодної води.

Тому люди стали шукати як економити і одночасно в інтернеті дивитися, що можна зробити практично в цей важкий час.

Це торкнулося всіх, в тому числі та зірок шоу-бізу. Вони діляться як заощадити на комунальних послугах в програмі “Зірковий шлях”.

Співачка Анна Завальська

Зірка констатує, що збільшення вартості комунальних послуг впливає на бюджет сім’ї. Зараз в артистки важкий час – роботи мало і тому доводиться економити. Зокрема їхня сім’я перейшла на натуральне опалення, замість електрики.

Бо якщо і далі вони будуть опалювати приміщення за допомогою електричної енергії, то не зведуть кінці з кінцями. Таким чином сім’я мінімізує свої витрати.

Кулінар Євген Клопотенко

Як зізнався Євген, підвищення комунальних послуг не сильно його зачіпає. За свою знімну квартиру він платить 20 тисяч гривень. Раніше за комуналку платив 1500 грн., А зараз потрібно 2200 грн. Різниця в 700 гривень в порівнянні з орендною платою не сильно впливає на його бюджет. Проте Євген все одно почав економити та відключив підігрів підлоги.

Ведуча програми “Місія: краса” на телеканалі “Україна” Ірина Фролова

Ірина Фролова
Ірина Фролова

Вона звертає увагу, що світло не горіло одночасно у всіх кімнатах. Ірина, також ретельно заклеїла всі щілини на вікнах, щоб не дуло і не потрібно було включати додатково обігрівач.

Ведучий програми “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна” Тимур Мірошниченко

Тимур з радістю повідомив, що він економить на опаленні. Річ у тому, що у нього встановлено автономне опалення і коли необхідно він його включає. А так якщо у квартирі тепло, то нема потреби його включати.

Хоча в цьому році були сильні морози та він кілька разів включав автономне опалення зі збільшеним підігрівом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею