Як виглядають і чим займаються дружина і син покійної зірки “Городка” Іллі Олейникова: “Нам його не вистачає”

Author name 5 Березня 2021 в 13:03

Поділитися статтею

Ілля Олейников
Ілля Олейников

Нині покійний актор Ілля Олейников пішов з життя у 2012 році, залишивши після себе безліч яскравих спогадів, дружину, сина і онуків.

Ілля Львович отримав широку популярність завдяки гумористичному проекту “Городок”, а Олейников — дівоче прізвище його дружини, яке він взяв у якості творчого псевдоніма. Справжнє прізвище героя нашої сьогоднішньої статті Клявер.

В молодості артист користувався великим успіхом у протилежної статі, тому на його рахунку не один, а цілих три шлюби, хоча два з них фіктивні. Справжнє кохання Ілля зустрів після повернення з армії, коли був на гастролях з кишинівським естрадним ансамблем “Зимбет”. Там він познайомився зі своєю коханою жінкою Іриною Олейниковою.

Ілля Олейников і його дружина Ірина в молодості
Ілля Олейников і його дружина Ірина в молодості
Ілля Олейников з дружиною
Ілля Олейников з дружиною

За більш ніж 30-річний шлюб у них з’явився єдиний син Денис. Разом пара прожила до самої смерті актора від раку легенів на 66-му році життя. На згадку про нього колега і друг Олейникова Юрій Стоянов зняв фільм “Нам його не вистачає”, в якому брали участь дружина і син покійного.

Ілля Олейников і Юрій Стоянов
Ілля Олейников і Юрій Стоянов

Втрата чоловіка стала величезним потрясінням для Ірини, навіть незважаючи на те, що всі розуміли, що Ілля доживав останні дні. На питання журналістів про те, чи змогла б жінка вступити в нові відносини, вона каже, що живе сьогоднішнім днем, присвячує себе синові, онукам і нічого не загадує.

Дружина і син Іллі Олейникова
Дружина і син Іллі Олейникова

Денис Клявер, як і його батько, теж став публічною людиною. Спочатку він був солістом групи “Чай вдвоем”, а зараз розвиває сольну кар’єру. З трьох його дітей тільки двоє застали дідуся — старший син Тимофій і дочка Евелін, молодший син Дениса Даніель народився вже після смерті Іллі Львовича.

Ілля Олейников з сином Денисом Клявер
Ілля Олейников з сином Денисом Клявером
Син і онуки Іллі Олейникова
Син та онуки Іллі Олейникова

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею