Які ускладнення у Людмили Барбір після хвороби: порушення сну і проблема з нирками

Author name 7 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Людмила Барбір
Людмила Барбір

Людмила Барбір, яка є відомою українською телеведучою та актрисою повідала недавно, які у неї ускладнення після перенесеної хвороби.

Різні люди переносять хвороби по-різному. Все залежить від стану організму і його імунної системи. Деякі індивідууми можуть навіть не відчути, що заражені вірусом. Імунна система людини сама справляється вторгненням інфекції. Іншим людям доводиться приймати ліки, щоб полегшити перебіг хвороби.

До того ж після того, коли людина одужує, то можуть бути ускладнення. Вони виявляють по-різному. Найголовніше при появі ускладнень необхідно про це повідомити свого лікаря. Він складе план реабілітації після хвороби, для того, щоб відновити організм.

Людмила Барбір, яка є відомою українською телеведучою та актрисою повідала недавно, які у неї ускладнення COVID-19, після того, як вона перенесла це захворювання.

Людмила Барбір
Людмила Барбір

Як розповіла Людмила вона погано спить і є проблеми з нирками. Сон у неї також нездоровий, бо провідна часто прокидається. Періодично у Людмили крутитися голова. Звичайно відновлювальний процес вже йде, але вона намагається не навантажувати себе сильно фізичними вправами.

“У мене досі проблеми зі сном. Я можу по 10-15 разів прокидатися за ніч, не можу заснути. Також ускладнення пішли на нирки, чого у мене ніколи взагалі не було”, – констатувала Людмила Барбір.

Вона раніше, також розповіла, як у неї почалася це захворювання. Спершу дерло в горлі, потім з’явився нежить і слабкість по всьому організму. Вона перестала відчувати запахи та смак їжі. Болі в м’язах доповнили цей стан, плюс запаморочення і сонливість. Хоча температура була нормальна.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею