Український співак Віктор Павлик показав свою літню маму, яка мало їсть: не забув привітати

Author name 9 Березня 2021 в 11:03

Поділитися статтею

Віктор Павлик та мама
Віктор Павлик та мама

Улюбленець української публіки Віктор Павлик, чия дружина чекає дитину, на 8 березня цього року відвідав свою маму, яка живе в селі.

Не так давно Віктор Павлик розповів, що він поки що живе на утриманні у своєї дружини. Це пов’язано з тим, що доходи від концертів різко впали, адже карантин і їх проводити неможливо. А своєї старенької мами він і зовсім не допомагає, адже та, нібито, мало їсть і відмовляється від допомоги.

Тоді публіка буквально накинулася за Павлика на те, що він сидить на шиї у молодої дружини і зовсім не підтримує стареньку маму

Відзначимо, що народний артист Віктор Павлик родом з села Теребовля, Тернопільської області. Туди він часто їздить, щоб відвідати свою 81-річну маму Олександру Григорівну.

Судячи з усього, в цьому році на Міжнародний жіночий день він вирішив зробити сюрприз, і приїхав до мами. Сфотографував її з гарним букетом квітів в коробці.

https://www.instagram.com/p/CMJvUJqHK4k/?igshid=4d6wapbef84v

За фото помітно, що мама живе дуже бідно – стара хатина, побілені стіни, зовсім немає ремонту, на стінах висять старі фото, очевидно, часів її молодості. Місця мало, на кухні стоїть пральна машинка, поруч мийка.

Олександра Григорівна одягнена скромно, в светрі і штанях.

Відзначимо, що в одному зі своїх недавніх інтерв’ю музикант Віктор Павлик відверто зізнався, що конфлікти з найстаршою мамою у нього виникають за все на одну тему – вона відмовляється брати від нього гроші.

Нібито, Олександра Григорівна витрачає зовсім небагато: оплачує комунальні платежі, купує продукти, поповнює мобільний телефон і відкладає на власні похорони. І грошей, які вона отримує від держави в якості пенсії, їй цілком вистачає на ці потреби.

Катерина Репяхова стала дружиною Віктора Павлика і завагітніла: не завадило навіть 28 років різниці

https://youtu.be/K9-jQNAuayI

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею