16-річну доньку Олі Полякової екстрено госпіталізували в лікарню: подробиці

Author name 10 Березня 2021 в 12:03

Поділитися статтею

Маша Полякова
Маша Полякова

Старшу доньку Олі Полякової Машу госпіталізували в лікарню з апендицитом.

Сьогодні, 10 березня, 16-річна дочка Олі Полякової Маша схвилювала Мережу відео, яке вона зняла в кареті швидкої допомоги. Дівчина запам’ятала, як вона відправляється в лікарню.

Скріншот з Інстаграм-сторіз Маші Полякової
Скріншот Інстаграм-сторіз Маші Полякової

Пізніше Маша опублікувала відео вже з лікарняної палати. Полякова-молодша повідомила, що її госпіталізували в лікарню з апендицитом. Варто відзначити, що на відео ні в машині швидкої допомоги, ні в лікарняній палаті поруч з нею не було нікого з рідних.

Скріншот Інстаграм-сторіз Маші Полякової
Скріншот Інстаграм-сторіз Маші Полякової

Нагадаємо, Маша Полякова – дочка відомої української співачки Олі Полякової. Незважаючи на свій юний вік дівчина позиціонує себе, як дорослу дівчину, яка знає, чого хоче і може впоратися з проблемами без допомоги батьків. Як мінімум дочка Полякової не соромиться демонструвати публіці відносини зі своїм молодим чоловіком і без сорому показує форми в купальнику, а як максимум вона вже не потребує кишенькові гроші, оскільки заробляє собі їх сама.

Оля Полякова з донькою Машею
Оля Полякова з донькою Машею

Дівчина веде блог в Інстаграмі, де заробляє на рекламі немаленькі гроші. В одному з інтерв’ю Оля Полякова похвалилася, що її дочка заробляє до 10 тис. грн. в місяць на особисті витрати.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею