Леся Никитюк зізналася, скільки заплатила за обстеження в клініці Стамбула: величезні гроші

Author name 11 Березня 2021 в 15:03

Поділитися статтею

Леся Никитюк
Леся Никитюк

Леся Никитюк, яка нещодавно з родиною відлетіла в Стамбул на обстеження, розповіла, скільки їй це коштувало.

Вчора, 10 березня, відома українська телеведуча Леся Никитюк повідомила, що відправляється в Стамбул. Як виявилося, дівчина разом з членами своєї сім’ї щорічно проходить повне обстеження в одній з клінік Стамбула (Туреччина). Леся пояснила, що дуже піклується про своє здоров’я, але ще більше переживає за батьків, адже вони вже не такі молоді.

Леся Никитюк є активним користувачем соціальних мереж і буквально все своє життя показує в своєму Інстаграм-блозі. Звичайно ж, народна улюблениця не упустила можливості і показала клініку, в яку приїхала з сім’єю на щорічне обстеження, а також відповіла на всі питання, які цікавили її передплатників. Шанувальники поцікавилися, скільки ж коштують послуги даного медичного центру.

“Ціна стандартного пакета коштує від 500 доларів. Сюди входять послуги перекладача та трансферу. Проживання та переліт ви оплачуєте самі “, – розповіла Леся Никитюк.

З огляду на те, що Леся вирушила в Стамбул не одна, а з членами своєї сім’ї, очевидно, що телеведуча заплатила не маленькі гроші на послуги клініки і поїздку в цілому.

Варто зазначити, що користувачі Мережі негативно відреагували на те, що Леся Никитюк вирушила на обстеження за кордон, а не зробила це в Україні. Багато коментаторів написали, що таким чином Леся нібито принизила українську медицину.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею