Будинок для майбутніх дітей Тіни Кароль і Дана Балана: де живуть українська співачка і молдавський мачо?

Багато хто вважає, що пара приховує свої відносини. Але давно відомо, що все таємне коли-небудь стане явним.

Уже два роки громадськість і ЗМІ цікавляться які відносини між Тіною Кароль і Даном Баланом. Ця інтрига тримає всіх в напрузі та періодично підігрівається ЗМІ та фотографіями які з’являються в соціальних мережах.

Багато хто вважає, що пара приховує свої відносини. Але давно відомо, що все таємне коли-небудь стане явним. Так співробітник каналу “1 + 1”, як то проговорився, що нібито Потап заявляв про те, що Тіна Кароль і Дан Балан живуть разом в одному будинку.

будинок Ті
Будинок Тіни Кароль

Це великий будинок Тіни Кароль і в ньому чимало місця для майбутніх дітей. Шикарний і великий будинок дістався Тіні від колишнього чоловіка Тіни Євгена Огіра, який помер від раку шлунка.

Глядачі та шанувальники Тіни Кароль і Дана Балана помітили їх відносини ще тоді коли Дан Балан був тренером дев’ятого сезону проєкту “Голос”.
Вони побачили, що між ними утворилося не тільки взаєморозуміння, а й навіть пробігла якась іскра. Підігріла ситуацію коли мама Дана Балана приїхала на студію та особисто познайомилася з Тіною Кароль.

Спершу і сама Тіна думала, що Дан просто хоче задобрити її як суперницю. Однак потім і сама почала проявляти увагу до молдавського мачо. Так, і сама Тіна розповіла тоді, що коли поруч знаходиться Дан, вона ніяковіє. Це помітили і їхні прихильники.

Тому й існує інтрига і припущення, що Дан Балан і Тіна Кароль вже живуть разом в її прекрасному будинку.

Тіна Кароль з сином
Тіна Кароль з сином

Будинок знаходиться на земельній ділянці у 20 соток. Він складається з трьох поверхів. У котеджі є спортивний зал. Тіна дуже пишається чудовим садом. Також вона доглядає за невеликим городом і розарієм.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.