(Відео) Настя Каменських в танці рівня дитячого садка: це круто?

Режим дня, дієта і фізичні вправи дали результат і Настя зараз виглядає прекрасно. Однак вона не зупиняється на досягнутому.

Представникам шоу-бізнесу завжди хочуть залишитися якомога довше молодими. Для цього є кілька дієвих методів. Деякі приховують свої роки за допомогою красивих і стильних нарядів.

Інші сидять на дієті та відвідують спа салони та спортклуби. Але найголовніше, щоб душа була молода. Це не всім вдається в нашому складному світі. Особливо в тому ритмі в якому живуть співачки та артисти.

Постійні відрядження і концерти не дають можливості стежити за своїм режимом харчування і накладають відбиток на фігуру та обличчя. Якщо людина без шкідливих звичок і прекрасно може тримати себе на корпоративах в руках, тоді легше впоратися проблемою старіння. Вранці він буде виглядати свіжим і повним сил.

Деякі співачки тримають себе в тонусі коли у них прекрасний настрій і вони завжди посміхаються.

Настя Каменських з таких представників шоу-бізнесу. Вона змогла привести в норму свою фігуру, яка була трохи повненька, хоча деяким шанувальникам вона подобалася більше повної ніж зараз.

п
Настя Каменских

Режим дня, дієта і фізичні вправи дали результат і Настя зараз виглядає прекрасно. Однак вона не зупиняється на досягнутому. Завжди знаходить нові способи підтримати в собі відмінний настрій.

Так нещодавно Настя розмістила в Інстаграм відео, де вона танцює з дівчатами веселий танець. Деякі її шанувальники оцінили це відео як жарт. І сказали, що Насті пора вже подорослішати.

Так, просто Настя веселитися і бере від життя все прекрасне. Співачка в настрої та вона доводить, що життя прекрасне!

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.