Ксенія Мішина розкрила подробиці життя з Еллертом після “Холостячки”: закохані вже створили власні традиції

Author name 19 Березня 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Українська актриса і головна героїня 1 сезону романтичного реаліті-шоу “Холостячка” Ксенія Мішина розповіла, як їй живеться з Олександром Еллертом після фіналу.

За розвитком відносин цієї телевізійної пари стежили мільйони українців. Підкорити серце зірки серіалу “Кріпосна” вдалося сценаристу студії “Квартал 95” Олександру Еллерту, хоча багато глядачів розкритикували її фінальний вибір, вважаючи більш гідним перемоги другого фіналіста Олексія Тригубенко.

Григорій Решетник з фіналістами Холостячки
Григорій Решетник з фіналістами Холостячки

На заздрість усім злостивцям Ксенія Мішина вже кілька місяців щаслива зі своїм обранцем, а в соціальних мережах регулярно з’являються їх романтичні спільні фото і відео. На цей раз актриса подеділась традиціями, які з’явилися в їх з Еллертом новоспеченій сім’ї:

“З самого дитинства я знала, що в моїй родині будуть свої традиції. Нехай в моїх мріях це були найпростіші ритуали, але зате вони подобаються всім і скріплюють всю сім’ю навколо простих дій. З таких, звичайно, відпустка всім разом якомога частіше, право дітям вирішувати, як проводити день в загальний вихідний (обожнюю їх ідеї втілювати в життя). Ну і спільні вечері. Всі разом, учотирьох або удвох, буває і так, і так”, — пише Ксенія.

Вчотирьох — зі своїми дітьми від минулих відносин. У екс-холостячки є син Платон, а у Олександра дочка Еля. Дітлахи потоваришували між собою.

Олександр Еллерт і Ксенія Мішина з дітьми
Олександр Еллерт і Ксенія Мішина з дітьми

Як вважає Мішина, за вечерею легко проявляти почуття і піклуватися одне про одного, а створювати власні приводи для радості і традиції треба не тому, що треба, а тому, що хочеться.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт

Свої думки актриса доповнила чуттєвим роликом з Еллертом, на якому вони зображені на кухні під час готування вечері. Закохані буквально світяться від щастя, тому коментатори відразу обсипали парочку компліментами і побажали їм міцного кохання.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею