Всі передбачення віщунки Ванги для сімейства Кіркорових: весілля, народження, гора і палиця (Відео)

Author name 24 Березня 2021 в 10:03

Поділитися статтею

Ванга і Філіп Кіркоров
Ванга і Філіп Кіркоров

Мало хто знає, але Бедрос Філіпович Кіркоров знав про те, що його син буде найбільшим артистом всіх часів, ще задовго до його народження. Як – запитаєте ви?

У цій справі не обійшлося без прогнозів. Він звернувся до сліпої болгарської жінці Бабі Ванге, якій приписували дар передбачення. Бедрос був вражений тим, що сказала йому провидиця. Однак через довгі роки Філіп Кіркоров жорстко відреагував на такий вчинок свого батька. Що ж трапилося? Дивіться в нашому відео.

https://youtu.be/n7q5wBwhWMA

Ванга, знаменита віщунка з Болгарії, залишила пророцтва на три тисячі років вперед. У них нерідко намагаються виявити зв’язок з реальністю, хоча передбачення досить складно трактувати однозначно.

До неї мріяли потрапити мільйони людей, ходили за прогнозами навіть імениті артисти, політики і бізнесмени. Однак більшість воліло приховувати те, що ж їм напророкувала сліпа ясновидиця.

Бедрос Філіпович Кіркоров – один з небагатьох, кому вдалося прорватися до неї на прийом. Це було буквально дивом, і сталося в сімдесятих. Там він знайшов пророцтво про долю свого сина.

І через деякий час після цього передбачення в родині Бедроса Кіркорова і його дружини Вікторії народився чарівний син, якого назвали Філіпом.

Коли хлопчик підріс, батько Бедрос звичайно розповів йому про пророкування цілительки Ванги

Ходив Бедрос Філіпович до Бабі Ванге неодноразово. Потім він відвідав її в 1971 році, прийшовши туди з маленьким чотирирічним Філіпом, який сильно захворів.

Він був слабеньким, довго хворів, батьки стали боятися за нього, тому вирішили звернутися до всесвітньо відомої цілительки.

Коли Ванга вперше побачила Філіпа, вона напророкувала то, що він буде підніматися на гору з палицею.

Філіп Кіркоров
Філіп Кіркоров

Звичайно, батьки подумали, що їх Філіп стане, наприклад, альпіністом. Але ніхто і повірити не міг, що все не так буквально.

Тільки з роками стало ясно, що гори і палиця – це всього лише метафора. У ній була зашифрована успішна кар’єра Філіпа Бедросовича. Гора – це був вітчизняний шоу-бізнес, який артист так впевнено підкоряв.

Був і третій візит Кіркорова-старшого до цілительки. Сталося це на початку 1994, і головною метою вже було не стільки пророцтво, скільки зцілення. Тоді він шукав порятунку, для хворої на рак дружини.

У 1992 році у Вікторії Марківни діагностували рак печінки

Ванга радила Вікторії пити оливкову олію. Але та, не повіривши словами цілительки, назвала її шарлатанкой і ігнорувала цю раду.

Бедрос Філіпович Кіркоров досі шкодує, що не вплинув належним чином на свою дружину – можливо, вона була б жива, і змогла побачити успіх свого єдиного сина.

Сам Філіп таким прогнозам вражений. Адже його ще не існувало, а вона вже знала весь його життєвий шлях, який навіть сам Філіп не міг передбачити, підкоряючи чергові вершини творчої кар’єри.

Ванга передбачала не тільки долю в творчому напрямку, але і в особистому житті

Так, провидиця з Болгарії розповіла, що ім’я дружини Філіпа Бедросовича буде починатися на букву “А “. І дружиною стане та, кого він вперше побачить будинку. Коли Філіп включив телевізор вдома, там був концерт Алли Пугачової.

Філіп Кіркоров і Алла Пугачова
Філіп Кіркоров і Алла Пугачова

Тоді він, ні про що не підозрюючи, захопився прекрасної молодої співачкою

Батько Бедрос Філіпович навіть розповідає, що маленький Філя в дитинстві одягав жіночі сукні своєї мами, ходив в них по будинку і співав пісні Алли Борисівни. Ось так він вперше закохався – в недосяжну зірку, яку показували тільки на екрані.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею