Володимир Дантес уперше розповів, чому 6 років був альфонсом: “Я не вмію”, “Я боюся”, “А раптом не вийде”

Author name 26 Березня 2021 в 22:03

Поділитися статтею

Володимир Дантес з дружиною
Володимир Дантес з дружиною

Виконавець Володимир Дантес, який недавно випустив пісню “SHASHA “, а також раніше був автором пісень “Девочка Оля ” і “Мені вже 20 ” зробив відверте зізнання.

Довгий час над Дантесом жартували, називаючи його альфонсом. Мовляв, він ніде не працював, але на щось же жив. У той час його дружина Надя Дорофєєва була чи не найбільш затребуваною співачкою України, тому нескладно було передбачити, звідки в родині гроші.

Однак в 2019 році Володимир, очевидно втомившись від постійних докорів в свою сторону, нарешті зайнявся розвитком власного імені

Фанатів довгий час мучив питання – чому Володимир Дантес дозволив собі зробити таку величезну паузу в кар’єрі? Адже повернутися в шоу-бізнес вдруге практично нереально, а він був не широко відомим ще за часів своєї першої хвилі “хайпа “.

Тепер Дантес відверто зізнався – він був невпевненим у собі і часто сумнівався.

“Я не вмію “, “Я боюся “, “А раптом не вийде ”

“Дуже тривалий час, напевно до 31 року я був амбасадор цих фраз. Іноді і зараз вдаюся до цих відмовок, але все частіше намагаюся від них позбутися. Повноцінно на сцені не виступав з 2014 року, в кінці 2019 випустив перший трек за останні 6 років. Перед тим як це зробити, все що написано спочатку поста, все це я говорив всім навколо і найжахливіше – собі “, – розповідає Володимир.

Він каже, що навіть не дивлячись на проблеми і труднощі, у нього вийшло в цьому році нарешті вийти на сцену, перемогти себе. І він цим шалено пишається.

Після свого виступу, коли Дантес відчув потужну енергію залу і віддачу публіки, впевненості стало більше.

“Стер в голові ці фрази і тааак кайфонул … да, моментами бив повз, але це все дрібниці, все можна виправити, та й навряд чи це хтось помітив)) Ці концерти дали мені розуміння, що я можу. Що це все не страшно, що просто потрібно працювати, більше грати, але це не заважає отримувати тобі і всім, хто тебе (мене) любить задоволення. Раджу і вам прибирати зі свого лексикону ці вирази. Аж надто сильно вони заважають жити) “, – резюмував співак і чоловік Наді Дорофєєвої Володимир Дантес.

https://www.instagram.com/p/CM4qrKZsrLP/?igshid=1ve0gxmv50nl2

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею