Світлана Лобода перенесла концерти і повідомила про важку хворобу: “Вірус не щадить нікого “

Author name 2 Квітня 2021 в 13:04

Поділитися статтею

Світлана Лобода повідомила шанувальникам погану новину – їй довелося перенести концерти через хворобу.

Популярна співачка Світлана Лобода в своєму мікроблозі в Інстаграм повідомила шанувальникам, що заразилася Ковід-19. Через це артистка змушена перенести концерт, який планувався 3-го квітня. Однак Лобода запевняє, що вийде на сцену вже 16 квітня і всі куплені квитки будуть дійсними.

“Мені дуже і дуже шкода, але ми змушені перенести наш концерт в Барвиха Luxury Village на 16 квітня. П’ять днів тому я відчула нездужання і простудні симптоми, а сьогодні перший тест на COVID 19 показав позитивний результат. На жаль, вірус не щадить нікого і, навіть роблячи безпрецедентні заходи безпеки, я опинилася в числі хворих. Я прийняла єдине можливе рішення в даній ситуації – перенести концерт на 16 квітня. Всі придбані квитки дійсні на нову дату. Ми обов’язково побачимося! Бережіть себе і своїх близьких і до швидкої зустрічі! Ваша LO “, – звернулася Світлана до своїх шанувальників.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Нагадаємо, Світлана Лобода – відома співачка, одна з найпопулярніших екс-учасниць групи “ВІА Гра”, заслужена співачка України. Зараз Світлана живе і працює в Росії. Артистка одна виховує двох дітей: 9-річну Евангеліну і 2-річну Тильду.

Світлана Лобода і дочки
Світлана Лобода з дочками

Єву співачка народила, будучи в цивільному шлюбі з хореографом Андрієм Царем. Батька молодшої дочки співачка не називає, але ходять чутки, що це німецький рок-музикант Тілль Ліндеманн.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею