(Відео) Дочка Алли Пугачової Ліза Галкіна талановито заспівала французькою: майбутня зірка зростає

Author name 4 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Алла Пугачова і Ліза Галкіна
Алла Пугачова і Ліза Галкіна

Чарівні діти Алли Пугачової і Максима Галкіна регулярно захоплюють користувачів мережі своїми талантами. На цей раз увагу публіки привернула Ліза.

Ця зіркова пара є однією з найбільш обговорюваних і зразкових у всьому російському шоу-бізнесі. Незважаючи на велику різницю у віці між Примадонною і Галкіним, вони щасливі разом і виховують двійнят Лізу та Гаррі. Дітлахам вже по 7 років, вони ходять в перший клас і завдяки старанням батьків всебічно розвиваються.

Максим Галкін і Алла Пугачова з дітьми
Максим Галкін і Алла Пугачова з дітьми

У соціальних мережах періодично з’являються відео, на яких брат з сестрою танцюють, малюють, займаються спортом і, звичайно ж, демонструють свої музичні таланти.

Так, на фанатській сторінці Лізи Галкіної в Інстаграмі опублікували ролик з її співом на французькій мові. Не можна не відзначити, що дівчинці навіть ніхто не підказує слів, вона сама знає їх напам’ять, а завершує свій міні-номер дочка Пугачової англійською фразою.

Шанувальники як зазвичай прийшли в захват від побаченого і відзначили, що знамениті мама з татом докладають безліч зусиль, щоб діти росли такими талановитими і вихованими:

  • “Розумниця, все робить із задоволенням, граючи”;
  • “Мамина дочка! Така ж чарівна!”;
  • “Молодці батьки, займаєтеся з діточками!”;
  • “Вибражулька”;
  • “Талант не сховаєш!”;
  • “Красива і розумна дівчинка! Дивлюся, і прям тепло на душі стає! Молодець, Ліза!”, — пишуть коментатори.

Цілком можливо, в майбутньому на Лізу чекає запаморочлива сценічна кар’єра, адже вона любить увагу і відрізняється артистизмом. Але крім двійнят і Христини Орбакайте у Алли Борисівни є й інші діти. Детальніше про це дивіться у відео на YouTube-каналі Одна минута:

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею