Христина Асмус розповіла, чим її заразив колишній чоловік Харламов: до весілля від таких проблем не страждала

Author name 6 Квітня 2021 в 11:04

Поділитися статтею

Гарік Харламов і Христина Асмус
Гарік Харламов і Христина Асмус

Відома російська актриса Христина Асмус розбурхала шанувальників несподіваними подробицями шлюбу з тепер уже колишнім чоловіком Гаріком Харламовим.

Восени минулого року зірка “Інтернів” і резидент “Comedy Club” змінили статус чоловіка і дружини на екс-подружжя. Рішення розлучитися вони прийняли через різницю в інтересах і відсутність пристрасті, оскільки за 7 років життя в шлюбі їх відносини просто охололи.

При цьому герої статті є однією з небагатьох пар, яким вдалося уникнути публічних скандалів і навіть залишитися друзями, хоча і не найкращими. В оточенні знаменитостей подейкують, що комік прикладав великі зусилля заради збереження сім’ї, проте за підсумком цього виявилося мало для того, щоб утримати актрису.

Крістіна Асмус показала доньку
Христина Асмус і Гарік Харламов з спільною дочкою Настею

За час шлюбу Асмус і Харламов вперше стали батьками. Їх спільній доньці Насті вже 7, вона ходить в перший клас і живе з мамою, але тато часто з нею бачиться і продовжує брати участь у вихованні дівчинки.

Христина активно підтримує зв’язок зі своїми шанувальниками в соціальних мережах. Зараз на її Інстаграм підписані вже 4 мільйонів чоловік, для яких вона регулярно влаштовує сесії відповідей на питання, що цікавлять публіку. Більш того, артистка не уникає тем, пов’язаних з Гаріком і в цілому з особистим життям.

Христина Асмус в новому фільмі
Христина Асмус брюнетка

Так, на цей раз Асмус запитали, чи часто вона літає літаком, на що зірка відповіла наступне:

“Я літала завжди дуже багато і на чому завгодно. Але Гарік “заразив” мене аерофобією. Літаю, звичайно, але нечасто. І тільки хорошими авіакомпаніями. По Росії (якщо дозволяє час) в основному поїздами”.

Скриншот из Инстаграма Кристины Асмус
Скріншот з Інстаграма Христини Асмус

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею