Як і чим зараз живе прапорщик Шматко з серіалу “Солдати”: Олексій Маклаков, його покинуті діти та дружини

Author name 8 Квітня 2021 в 16:04

Поділитися статтею

Олексій Маклаков в ролі прапорщика Шматко
Олексій Маклаков в ролі прапорщика Шматко

Олексій Маклаков здобув широку популярність за роль прапорщика Шматко “Солдатах”. Цей серіал круто змінив життя актора в усіх його аспектах.

Герой нашої сьогоднішньої статті зміг вибитися в люди з убогості. Він виховувався тільки матір’ю, яка працювала бібліотекарем, а рідного батька ніколи і не знав. Закінчивши акторський курс в Новосибірському театральному училищі, Олексій грав в театрі і працював на радіо, але цього було недостатньо для втілення всіх творчих амбіцій.

Тоді Маклаков переїхав до Москви, де почалося зовсім нове, успішне життя. Вперше актора стали впізнавати на вулицях і в магазинах після виходу фільму “Нічний дозор”. А ось справжню всенародну любов артист отримав після ролі колоритного і прямолінійного прапорщика Шматко.

Олексій Маклаков
Олексій Маклаков

Якраз під час зйомок в серіалі “Солдати” Олексій зустрів своє головне кохання — дружину Анну Романову. Навіть 23-річна різниця у віці не стала перешкодою і подружжя зуміло створити міцну сім’ю. Пара разом виховує двох дочок — Ірину та Софію, причому всього у Маклакова п’ятеро дітей від чотирьох різних жінок.

Олексій Маклаков з дружиною Ганною Романової і дочками
Олексій Маклаков з дружиною Анною Романовою і дочками

Найстарший позашлюбний син Прохор не бачив батька до 18 років, як актор сам розповідав в одному з інтерв’ю. Через пару років перша офіційна дружина Ольга Бєлокобильська народила зірці сина Іллю. З ним знаменитий тато теж довго не спілкувався, оскільки той незабаром переїхав до Москви. Втім, зараз між ними немає ніяких образ і сини підтримують зв’язок з батьком.

Друга дружина Олексія, Марія, подарувала чоловікові дочку Ніку. Всього рік дівчинка прожила в Росії, після чого емігрувала з мамою в Канаду. І тільки лише третя дружина Анна зробила артиста по-справжньому щасливим, до того ж саме поруч з нею Маклаков зрозумів, що таке дійсно бути батьком.

Олексій Маклаков з молодшими доньками
Олексій Маклаков з молодшими доньками

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею