Оля Полякова з донькою Машею жорстко посміялися над Ольгою Фреймут і висміяли її за уроки етикету

Співачка Оля Полякова разом з дочкою Машею спародіювали Олю Фреймут.

Як відомо, телеведуча Ольга Фреймут позиціонує себе як знавець етикету, тому нерідко викладає корисні поради до себе в Інстаграм-блог.

Суперблондинка Оля Полякова вирішила спародіювати головного ревізора країни і зняла відео в манері Фреймут. Головну роль в ролику виконала 16-річна Маша Полякова, а виконавиця хіта “Шльопки” озвучувала відео.

Спочатку Оля з донькою в жартівливій формі показали, як правильно їсти зелений борщ, а в наступному відео – як правильно пити пиво.

Полякова з донькою спародіювали Олю Фреймут: скріншот Інстаграм-сторіз
Полякова з донькою спародіювали Олю Фреймут: скріншот Інстаграм-сторіз

Варто відзначити, що Оля Полякова через необдумані вирази часто потрапляє в скандальні історії. За останні пару місяців вона кілька разів була героїнею великих публічних скандалів. І в трьох ситуаціях вона образила своїх колег по сцені. Примітно, що за таку фривольну поведінку деякі артистки образилися на Олю Полякову, і їй навіть довелося вибачатися. Найбільше чули про скандал Полякової з Тіною Кароль.

Полякова розповіла про стосунки з Тіною Кароль після публічного скандалу
Полякова образила Тіну Кароль

В одному з ефірів шоу “Маска” на телеканалі “Україна” Оля Полякова назвала Тіну Кароль “відомою плакальницею на похороні”. Пізніше Полякова вибачилася перед Кароль, пояснивши, що мала на увазі не особисту трагедію артистки пов’язану з втратою чоловіка, а її сумний репертуар. Однак Тіна сприйняла цю образу як особисту, і стримано відповіла Олі Поляковій – сказала, що по своєму чоловікові вона буде плакати все життя.

Популярне

Схожі статті

Щось давно не чутно: куди подівся й чим займається зараз екс-тренер “Голосу країни” і кум Горбунова Потап

Репер Потап більше не приховує своє місцезнаходження і регулярно публікує фото з країн Європи та Америки у своєму Інстаграм-блозі. Схоже, повертатися в Україну артист не поспішає.

Можна і запікати, і смажити, все одно буде смачно: тісто для пиріжків як пух. З будь-якою начинкою – шедевр

Приготування пиріжків за цим рецептом не потребує великих зусиль, але результат вас точно порадує. Тісто виходить надзвичайно ніжним і пухким, а пиріжки – смачними та ароматними.

Стакан молока, 3 яйця і варення: щотижня готую цей пуховий пиріг до чаю – мало хто знає цей чудесний рецепт

Пиріг за цим рецептом виходить дуже пухким, ніжним і не сухим. Приготувати його не складно: вам знадобляться найпростіші інгредієнти і трішки часу.