Молодята навпаки: чому розпалася пара Барі Алібасова і Лідії Шукшиної? (Відео)

Їх пара проіснувала всього два роки, проте вони встигли "зробити галас " в шоу-бізнесі. І зробили так, що обговорювати їх продовжили навіть після розлучення. Чому ж?

Чи не молодята: історія любові продюсера Барі Алібасова і актриси Лідії Федосєєвої-Шукшиної

Нареченому – 71, нареченій – 80. Барі Алібасов і Лідія Федосєєва-Шукшина стали чоловіком і дружиною в 2018 році. За свою кар’єру Федосєєва-Шукшина зіграла більше 80 ролей. А Алібасов став беззмінним керівником групи На-На.

Для друзів сім’ї і шанувальників це весілля – закономірний результат тривалого роману. Познайомилися ще в 90-е. 23 роки перевіряли відносини на міцність і зважилися. Барі Алібасов вже п’ять разів був одружений, у Лідії він вже 6-ий за рахунком чоловік. Однак все пішло не так гладко, як гадалося.

Барі Алібасов і Лідія Шукшина
Барі Алібасов і Лідія Шукшина

У 2020 році Федосєєва-Шукшина подала позовну заяву про розірвання шлюбу з Алібасовим. Конфліктної стала ситуація, коли Алібасов, за словами Шукшиній, змусив її підписати документи на продаж квартири, коли та була під дією лікарських препаратів і нічого не розуміла.

У них були публічні з’ясування відносин, сцени, де Алібасов нібито госпіталізований від передозування Віагрою.

Барі Алібасов офіційно розлучився з дружиною
Барі Алібасов офіційно розлучився з дружиною

24 грудня 2020 го Барі Алібасов і Лідія Федосєєва-Шукшина офіційно розлучилися після двох років шлюбу і чверті століття близьких відносин. Останні місяці їхнього сімейного життя стрясали скандали, пов’язані зі спірним майном актриси, яку продюсер незаконно переписав на свого помічника. Однак, за словами помічника Барі Карімович, після розлучення артист став сильно сумувати за екс-дружині.

В кінці січня 2021 роки син продюсера – Барі Алібасов-молодший, і зовсім заявив, що його батько і Лідія Миколаївна не розходилися по-справжньому. Мовляв, вони прекрасно спілкуються, і навіть разом зустріли Новий рік.

Популярне

Схожі статті

Закусок багато не буває: огірки по-корейськи — знаменита страва кімчі. Це не лише смачно, а ще й корисно

Коли справа доходить до корейської кухні, багато хто експериментує з різноманітними стравами, щоб відчути екзотичні смаки та нові кулінарні враження. Але на першому місці — знаменита кімчі з огірків.

Українська Південна Пальміра не гірше Мальдівів: Леся Нікітюк приїхала в Одесу й приголомшила своїм виглядом

Леся Нікітюк ніколи не відмовляє собі похизуватися своїми принадами та зробити цікаві фото з міст, де вона буває по роботі або просто відпочиває.

Рецепт на вагу золота: м’ясні гнізда з грибами та яйцями готую на всі свята. Ніхто не вірить, що це просто

Існують рецепти, які цінуються як справжній кулінарний скарб, адже їхній смак і вигляд підкорюють з першого ж погляду та шматочка. Одним із таких є рецепт м'ясних гнізд з грибами та яйцями.