Кирило Андрєєв вперше готується стати дідом: випередив всіх інших колег по групі “Иванушки”

Author name 15 Квітня 2021 в 14:04

Поділитися статтею

Група Иванушки
Група Иванушки

Соліст групи “Иванушки” Кирило Андрєєв поза сценою люблячий чоловік і турботливий батько, а зовсім скоро в свої 50 він вперше стане дідусем.

Герой нашої сьогоднішньої статті вже 21 рік щасливо одружений на жінці на ім’я Лоліта, з якою познайомився за пару років до весілля. Саме Кирило став ініціатором їх знайомства, причому спочатку він представився майбутній дружині іншим ім’ям, вважаючи, що вона все одно його впізнає.

Цікаво, але з “Иванушек” Лоліта пам’ятала тільки рудого учасника Андрія Григор’єва-Апполонова, тому вдруге Андрєєв все-таки вирішив назвати своє справжнє ім’я. Дівчина розсміялася і між ними тут же зав’язалася розмова. За словами артиста, це було кохання з першого погляду.

Кирило Андрєєв зі своєю дружиною і сином
Кирило Андрєєв зі своєю дружиною і сином

У шлюбі у пари народився єдиний син, якого теж назвали Кирилом. Йому вже 20 і рік тому він встиг одружитися. Зі своєю нареченою Аделіною Андрєєв-молодший не просто скріпив союз в РАГСі, але ще і обвінчався. За словами хлопця, він мріє створити таку ж міцну і повну любові сім’ю, як у батьків, а ті в якості весільного подарунка піднесли молодятам квартиру.

Син Кирила Андрєєва зі своєю дружиною Аделіною
Син Кирила Андрєєва зі своєю дружиною Аделіною

Кирило Кирилович вірно рухається на шляху до своєї мети — не за горами в їх новоспеченому сімействі народиться первісток, про що закохані повідомили в соціальних мережах. Причому це великий подарунок і для Андрєєва-старшого, адже він дідом стане і буде першим зі всієї групи “Иванушки”, у кого з’являться онуки.

До речі, спадкоємець музиканта не пішов по стопах батька. Він закінчив школу при православному монастирі, професійно займається рукопашним боєм і баскетболом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею