Настя Каменських зі сльозами на очах зізналася в проблемах зі здоров’ям: “Мене просто розриває на шматки “

Author name 15 Квітня 2021 в 18:04

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Настя Каменських випустила чергову серію реаліті “Дівчата рулять”, в якому зізналася, що має проблеми зі здоров’ям.

В кінці березня Настя Каменських повідомила шанувальникам, що відлітає в Мексику разом зі своєю мамою і близькими подругами, де буде не тільки відпочивати, але й знімати власне реаліті “Дівчата рулять”. Зірка порадує фанатів 10 серіями, де покаже свої пригоди, труднощі, одкровення, а також вразить щирими емоціями і переживаннями.

Настя Каменських з найкращою подругою Ганною Завгородній і мамою Лідією Петрівною
Настя Каменських з найкращою подругою Ганною Завгородній і мамою Лідією Петрівною

Сьогодні, 15 квітня, вийшла 3 серія реаліті, в якому Настя вперше зізналася, що має проблеми зі здоров’ям. У артистки з’явилися панічні атаки. Настя зізналася, що це почало відбуватися після того, як вона перехворіла на Ковід-19.

“Я не знаю, що зі мною відбувається. Я клянусь вам, у мене ніколи в житті такого не було. Мене просто розривало на шматки, емоції просто почали бити. Я себе не контролювала “, – зізналася Каменських.

Чоловік Насті Каменських Потап, який зараз перебуває в Києві, коли побачив нову серію реаліті був сильно здивований і, схоже, наляканий. Олексій Потапенко зізнався, що ні на жарт переживає за її здоров’я і тому чекає вдома найближчим часом.

Про це він написав у своєму мікроблозі в Інстаграм.

“Ви хочете, щоб у мене серце зупинилося !! ??? Панічні атаки !! ??? Ви серйозно??!!! Настя – марш додому !!!! І прихопи своїх … “, – емоційно висловився Потап.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею