Олег Винник виставив Настю Каменських в непривабливому світлі: вишукував в її пишній шевелюрі бліх (ВІДЕО)

Author name 16 Квітня 2021 в 10:04

Поділитися статтею

Настя Каменських і Олег Винник
Настя Каменських і Олег Винник

Українські артисти Настя Каменських і Олег Винник разом знімаються в детективному шоу “Маска”, де їх недавня витівка буквально приголомшила глядачів.

Герої нашої сьогоднішньої статті співпрацюють вже не в перший раз. На вокальному проекті “Х-Фактор” головний вовк країни і NK були улюбленим глядацьким тандемом, до того ж вони і самі демонстрували вельми теплі та навіть близькі стосунки.

У “Масці”, яка нещодавно закінчилася, Олег Винник і Настя Каменських теж сиділи на сусідніх кріслах і разом намагалися відгадати імена зіркових учасників. Публіка вже нудьгує за шоу, тому на його офіційній сторінці в Інстаграм стали публікуватися найцікавіші уривки з випусків.

Шоу Маска і його ведучий Володимир Остапчук
Шоу Маска

Один з них особливо вразив шанувальників. Йдеться про фрагмент, в якому Олег грав з пишною копицею волосся Насті, зображуючи мавпу і роблячи вигляд, ніби шукає в шевелюрі колеги жучків. Каменських здивувалася такій витівці Винника, але заперечувати не стала.

“Під час зйомок шоу МАСКА наші детективи були дуже уважними одне до одного, допомагали та піклувалися”, — свідчить підпис до ролика.

Реакція користувачів мережі виявилася неоднозначною. Хтось побачив в жесті виконавця хіта “Вовчиця” неприкриту зацікавленість дружиною Потапа, інші оцінили його почуття гумору, а треті засудили побачене:

  • “Олег дуже явно і відкрито виявляв свій інтерес до Насті. Всі глядачі це помітили…”;
  • “Судді — це просто диво”;
  • “Куди дивиться Потап?”;
  • “Так у них роман!”;
  • “Невже ніхто не бачить, що з боку Олега це просто жарт?”, — пишуть коментатори.
Комментарии пользователей Инстаграм
Коментарі користувачів Інстаграм

Але що це було насправді, знають тільки Винник і Каменських.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею