“Хюррем Султан” з серіалу “Пишне століття” змінилася до невпізнання: якою вона стала? (Відео)

Author name 23 Квітня 2021 в 20:04

Поділитися статтею

Мер'єм Узерлі
Мер’єм Узерлі

Легендарний турецький серіал “Пишне століття” дивилися в більш ніж 40 країнах світу, і, за найскромнішими підрахунками, 200 млн. людей.

Це принесло його головній героїні Мер’єм Узерлі колосальну популярність.

За турецької актрисою німецького походження тут же стали пильно стежити ЗМІ і фани. Популярність настільки запаморочила рудоволосої красуні голову, що вона зважилася на серйозні пластичні операції, і без перебільшення, перекроїла себе повністю.

Мер'єм Узерлі до і після пластики
Мер’єм Узерлі до і після пластики

Однак у 2020 році вона завагітніла вдруге. Це стало приводом відмовитися від процедур краси і ін’єкцій, тому з часом, особливо після пологів, її природний вигляд обличчя відновився.

https://youtu.be/Mmm6fNOl3R4

Хто така Мер’єм Узерлі і чим вона особлива?

Мер’єм Узерлі – європейська і турецька актриса, що прославилася виконанням головної ролі у рейтинговому проекті «Чудовий вік». Артистці вдалося настільки яскраво втілити на екрані образ Хюррем-султан, що вже на наступний день після виходу серіалу вона прокинулася знаменитою. Сьогодні її впізнають і в Європі, і в країнах Азії, вона улюблена і на теренах пострадянського простору.

https://www.instagram.com/p/COAa7CAhqvW/

Навіть незважаючи на незнання турецької мови, це не завадило Мер’єм пройти кастинг і отримати головну роль в серіалі «Чудовий вік». Кажуть, вона вивчила мову за два місяці, хоч і не ідеально, але володіла їм цілком впевнено.

Цікаво, що в цьому серіалі висвітлювався період життя Османської імперії, коли нею правил султан Сулейман Пишний. Мер’єм Узерлі повинна була зіграти одну з його наложниць, тому характерний іноземний акцент був тільки на руку сценаристам і творцям картини.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею