Варум і Агутін влаштували домашній концерт у піжамах (ВІДЕО)

Author name 15 Квітня 2020 в 18:04

Поділитися статтею

Анжеліка Варум та Леонід Агутін
Анжеліка Варум та Леонід Агутін

Пара Варум і Агутін на карантині всіляко намагаються підбадьорити своїх шанувальників. На своїх сторінках у соціальних мережах вони влаштували справжній піжамний концерт.

Їх називають найміцнішою і найвірнішою парою російського шоу-бізнесу. Співачка Анжеліка Варум і музикант Леонід Агутін цього літа відзначатимуть 20-ту річницю весілля. Вони виховують дорослу доньку і продовжують радувати слухачів своєю творчістю.

Артисти, як і мільйони людей по всьому світу, сидять вдома на карантині. Щоб самоізоляція не здавалося настільки похмурою і сумною, вони вирішили виконати свій хіт для всіх фанатів у піжамах.

Фото со свадьбы Анжелики Варум и Леонида Агутина
Фото з весілля Анжеліки Варум і Леоніда Агутіна

Пісні “Все в твоих руках” вже 7 років, але її популярність як і раніше велика. Сидячи в своєму будинку, у вітальні, по-домашньому одягнені артисти вирішили просто порадувати своїх дописувачів виконанням цього хіта, чим заслужили масу компліментів. Відео вони поділилися на сторінці Леоніда в соціальній мережі Instagram.

Дане відео подивилися більше мільйона фоловерів артиста. Глядачі писали захоплені коментарі про любов і повагу до знаменитого дуету.

До речі, Леонід практично кожен день проводить музичні прямі ефіри для своїх дописувачів, щоб прикрасити їхній час на карантині творчістю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею