Як виглядає і як живе єдина внучка Алли Борисівни Пугачової Клава? (Відео)

Author name 8 Жовтня 2021 в 19:10

Поділитися статтею

Клавдія Земцова і Алла Пугачова
Клавдія Земцова і Алла Пугачова

Клавдія Земцова – єдина дочка Христини Орбакайте, отже, і єдина внучка Примадонни. Але у Христини є ще двоє старших синів – Микита і Дені.

Клаві дістається дуже багато уваги як від мами, так і від бабусі. Як і всім молодшим дітям, власне. А ще Клавдія – дитина, на якого не шкодують грошей батьки. Однак Крістіна Орбакайте ніколи не висловлювала побоювання з приводу того, чи є шанс, що їх дочка виросте розпещеною.

Орбакайте зізнається – вона дуже вимоглива мати

Незважаючи на те, що Христина вимагає від своєї дочки гарного навчання, і зазиває ходити на творчі гуртки, вона намагається на прищеплювати любов до культури методом “батога “.

Крістіна Орбакайте дуже строга зі своєю дочкою в питаннях навчання, адже наполягає – освіта повинна бути якісною і потрібним. А потім Христина хотіла б, щоб її єдина дочка вибрала собі спеціальність і розвивалася з величезним інтересом.

До слова, у нас на Ютуб-каналі ви можете знайти відео про те, як виглядає Клавдія Земцова і яке майбутнє їй пророкують.

https://youtu.be/Tn0GYMtbM5g

Клава – копія Алли

Не тільки сім’я, але і шанувальники помітили, що Клавдія Земцова зростає точною копією своєї зоряної бабусі. Подивіться на фотографії, щоб порівняти.

Цікаво, в творчому плані Земцова буде такою ж легендою?

Алла Пугачова і її внучка Клавдія Земцова
Алла Пугачова і її внучка Клавдія Земцова

Якщо Клавдія Земцова вирішить стати співачкою, то безумовно доб’ється успіхів. Адже публіка вже ні раз чула, як малятко співає. Музичні критики відзначають – від голосів Крістіни і Алли маленьку дівчинку передалося все найкраще. Тому перспектива, безумовно, є!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею