У кремовому міні і панчохах: нова холостячка Злата Огневич грайливо поманила пальчиком

Author name 28 Травня 2021 в 21:05

Поділитися статтею

Злата Огневич
Злата Огневич

Співачка Злата Огневич стала учасницею шоу “Холостячка ” на телеканалі СТБ. З моменту оголошення цієї новини до Златі привернула багато уваги підписників.

Перш за все, шанувальники стежать за її особистим життям. Так чи інакше, кожному хочеться першим дізнатися про те, коли у героїні шоу “Холостячка” з’являться нові відносини, і як буде виглядати її обранець. Але поки про таке говорити дуже вже рано.

Злата Огневич виклала грайливе фото, на якому показала мову

На фото співачка, яка брала участь в проекті “Євробачення “, позує біля стіни в плаття-піджаку довжини міні. На ногах у неї прозорі панчохи і ланцюжки, що в образі виглядає дуже жіночно і привабливо.

“Будь собою. Будь собою. Будь собою …. Звідусіль твердять цю фразу! Так що там говорити, я сама частенько грішила нею. Якщо сприймати її занадто буквально- це помилковий шлях, що веде до ліні. Як душевної, так і фізичної “, – міркує майбутня учасниця шоу ” Холостячка “на телеканалі 1 + 1.

“Зроби себе САМ. Зрозумій, що подобається: в житті, світовідчутті, виборі професії, / шляху, людських відносинах, їжі і навіть вооооон в тому цікавому хлопця, який сидить за столиком навпроти “, – додає самотня співачка.

“Я постійно себе досліджую, веду діалог з alter ego, який схожий на інтерв’ю. Єдина різниця-в цьому інтерв’ю я відповідаю на всі питання “, – резюмувала Злата.

Ось що шанувальники написали їй в коментарях:

  • Ой яка
  • Злата ти вогонь
  • Зроби себе сам, точно. Я зараз на шляху до досягнення американської мрії, вивчаю ресторанний бізнес і планую відкрити свій заклад в Чикаго. Це складний шлях, але вибрала його я!
  • Виглядаєш надзвичайно !!!

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею