Доля Віри Брежнєвої: робота посудомийкою, статус бридкої качки, заборонене кохання з Меладзе

Author name 31 Травня 2021 в 21:05

Поділитися статтею

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Талановита людина талановита в усьому. Це, безсумнівно, може бути застосовано до красуні Вірі Брежнєвій, за якою з інтересом спостерігає вся країна.

Вона співає, знімається в кіно і рекламі, працює на телебаченні, поєднуючи все це з обов’язками мами. Навколо Брежнєвої, як і навколо будь-якого іншого відомого людини, весь час крутиться безліч чуток. Наприклад, головне засудження Віри фанатами було через те, що вона нібито розвалила сім’ю Костянтина Меладзе і забрала чоловіка собі. Як їй живеться з клеймом розлучниці? Чи вважає вона сама себе такою? А також яка головна причина відсутності дітей у Віри з Костянтином?

https://youtu.be/sNQ6iNKs7JA

Багато зірок, в надія бути на слуху, придумують собі псевдонім. І Віра – не виняток. Корінна українка мала досить аргументовану по місцевим мірками прізвище – Галушка. А псевдонім красуні придумав сам продюсер групи «ВІА Гра» Дмитро Костюк, коли дізнався, що вона землячка Леоніда Ілліча Брежнєва. Хоча, крім цього, нічого спільного з цим діячем у співачки немає. І вона не його далека родичка, як говорили раніше.

Віра Брежнєва засвітилася в компанії іншого чоловіка - а де ж чоловік?
Віра Брежнєва

Важко повірити, але нинішня красуня Віра в дитинстві була радше гидким каченям, над яким всі сміялися і прикро жартували.

Віра Брежнєва в молодості
Віра Брежнєва в молодості

Зокрема, в школі над дівчинкою завжди глумилися через високого зросту, дивною зачіски і майже завжди однієї і тієї ж спідниці – інший просто не було. У неї навіть не було випускного вечора – батькам не було чим оплатити витрати на свято.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Цікаво, що зовнішність – не єдине, що відрізняло Віру від однолітків. Підлітком майбутня співачка і зірка естради займалася гандболом, баскетболом, карате та художньою гімнастикою, а також ходила в драматичний гурток при Театрі юного глядача.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Ще однією площиною, де розвивала себе молода співачка – це кінематографія. У 2004-му вона зіграла роль Мотрі в музичній комедії “Сорочинський ярмарок “, а в 2007 році пиратку в комедії “Перший будинку “. Популярність актриси прийшла до неї після романтичної комедії “Кохання у великому місті “. До фільму співачка навіть записала саундтрек і зняла на нього свій третій кліп. А в 2012-му Віра знялася в пригодницької комедії “Джунглі “. До слова, їй добре далося співпрацю і з нинішнім президентом України Володимиром Зеленським, в ті часи, коли він був коміком і шоуменом. Вони навіть грали коханих.

Віра Брежнєва
Віра Брежнєва

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею