Як живе актриса і співачка Аліка Смєхова з “Бальзаківський вік або всі чоловіки сво …”? (Відео)

Author name 4 Червня 2021 в 23:06

Поділитися статтею

Аліка Смєхова
Аліка Смєхова

Смєхова – зірка нульових, яка, очевидно, знає рецепт якогось чарівного чаю, від якого не старіють. Адже актриса зовсім не змінилася за майже 20 років.

Її харизма, гумор, життєлюбність і уміння завжди бути в гарному настрої – це те, чого багатьом варто повчитися. Сама актриса не впадала у відчай навіть перед серйозними проблемами в особистому житті. Як же живе і виглядає одна з головних актрис “нульових “?

Як можна зрозуміти з актуальних фотографій, 53-річна Аліка Смєхова ретельно доглядає за собою і вже точно не виглядає на своїй вік. У свої роки вона може дати фору актрисам, які значно молодший за неї. Актриса зазначила, що для цього не варто ставитися до здорового способу життя з фанатизмом. Загалом має бути в міру.

Як живе актриса і співачка Аліка Смєхова з “Бальзаківський вік або всі чоловіки сво … “?

https://youtu.be/7eOlAq33XQg

Аліка Смєхова – російська театральна і кіноактриса, співачка. Широку популярність придбала після кліпу на пісню “Чи не перебивай ” в дуеті з Олександром Буйновим і виконання ролі Соні в телесеріалі “Бальзаківський вік або всі чоловіки сво … “. Телеведуча і учасниця кількох популярних шоу.

Аліка Смєхова
Аліка Смєхова

Багатьом цікаво, як зараз живе зірка нульових.
У 2020 році актриса знялася в телесеріалі “Спаська “, де з’явилася в ролі Майї. Також восени актриса приєдналася до трупи театру МХАТ імені Максима Горького, який відкрив новий сезон після карантину.

Зараз вона офіційно незаміжня, але вже і не в активному пошуку. Вона насолоджується тим, що виховує синів Артема і Макара.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею