Святослав Вакарчук розлучився з дружиною після 20-ти років спільного життя

Author name 12 Червня 2021 в 14:06

Поділитися статтею

Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова
Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова

Український музикант і політик Святослав Вакарчук повідомив про розлучення з дружиною Лялею Фонарьовою.

Про це він написав у своєму мікроблозі в Інстаграм. Артист не став говорити про причини розлучення, але зазначив, що вони з Лялею як і раніше дуже близькі люди.

“Я дуже рідко пишу про особисте, але цей пост саме такий. Пишу його в першу чергу для того, щоб убезпечити свою родину, близьких друзів від зайвих питань і незручностей.

Сталося так, що після більше ніж 20-ти років щасливого і насиченою радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлися. Причини цього залишаються нашим з Лялею особистою справою.

Ляля і я завжди були і є дуже близькими людьми. Я безмежно вдячний їй за більше ніж 20 років, що ми пройшли разом. За любовь, за мудрість. Вдячний за нашу доньку Діану. Вдячний за все.

Життя продовжується. Я сподіваюся, що вона подарує кожному з нас досить щасливих моментів. “, – написав Святослав Вакарчук.

Історія кохання Святослава Вакарчука та Лялі Фонарьовою

Святослав Вакарчук познайомився з Лялею будучи ще студентом. Тоді Святослав був звичайним хлопцем і ні про який світовий успіх не було й мови. Перш ніж стати парою, Лялі і Святославу довелося багато чого пережити. Ляля поїхала вчиться в Англію на 2 роки, де встигла вийти заміж і народити доньку Діану. Після повернення в Україну Ляля стала іміджмейкером для учасників групи “Океан Ельзи”. Незабаром робочі відносини між Лялею і Вакарчуком переросли в романтичні.

Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова
Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова

Святослав Вакарчук і Ляля Фонарьова прожили в цивільному шлюбі довгих 15 років і тільки в 2015 році офіційно оформили шлюб.

Фото з весілля Вакарчука
Фото з весілля Вакарчука

Спільних дітей у подружжя немає, але у склалися чудові стосунки з Діаною, дочкою від першого шлюбу Лялі. Зовсім недавно дівчина стала випускником престижного університету в Англії і отримала ступінь магістра.

Святослав Вакарчук з колишньою дружиною і падчеркою
Святослав Вакарчук з колишньою дружиною і падчеркою

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею