Покинув дружину і дитину заради Аліни Гросу? Що відомо про новий коханого артистки Романа Полянського?

Author name 14 Червня 2021 в 10:06

Поділитися статтею

Хто такий Роман Полянський?
Хто такий Роман Полянський?

Українська співачка Аліна Гросу, яка нещодавно розлучилася зі своїм чоловіком, і російський актор Роман Полянський більше не приховують відносин.

Чутки про те, що між 37-річним Романом Полянським і 25-річною Аліною Гросу не просто робочі або дружні стосунки, ходили давно. Актор знявся в декількох кліпах співачки, разом вони стали періодично з’являтися на світських заходах.

Ще в березні 2020 року, коли Аліна була офіційно одружена, їх помітили на світській вечірці. Закохані весь вечір про щось ніжно шепотіли, танцювали і покинули захід ближче до півночі, тримаючись за руки. Тоді Мережа вибухнула заголовками на кшталт “Одружений актор Роман Полянський зустрічається із заміжньою співачкою Аліною Гросу”.

Аліна Гросу з новим коханим
Аліна Гросу та Роман Полянський: фото з тієї самої вечірки

Як виявилося пізніше, на той момент Аліна вже не жила зі своїм першим чоловіком Олександром Комковим. Вони розійшлися буквально через кілька місяців після весілля. Зараз Аліна зізнається, Роман Полянський допоміг їй пережити розлучення.

Аліна Гросу та Роман Полянський
Аліна Гросу та Роман Полянський

Хто такий Роман Полянський та чи правда те, що він покинув дружину і дочку заради Аліни Гросу?

Роман Полянський – це відомий російський актор театру і кіно. Набув популярності серед глядачів за рахунок зйомок в таких фільмах, як “Мамочки”, “Кругообіг”, “Любов у розшуку”.

Відомо, що Роман Полянський був одружений з однокурсницею Дариною Жулай. У 2011 році у них народилася дочка Марфа.

Р
Роман Полянський з дружиною і дочкою

У Мережі немає інформації про офіційне розлучення пари. Однак не так давно Аліна Гросу на питання шанувальників про дружину її нового коханого відповіла, що він вже розлучився. Сам же Роман Полянський не коментує розлучення з Дариною Жулай.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею