З яскравого грузина перетворився на сивого дідугана: як зараз виглядає Сосо Павліашвілі?

Author name 18 Червня 2021 в 08:06

Поділитися статтею

Сосо Павліашвілі зараз
Сосо Павліашвілі зараз

Грузія – країна, де народжуються чоловіки з самої невичерпної харизмою і величезною енергією, особливо в підкоренні жіночих сердець.

Один з таких – музикант Сосо Павліашвілі, який заспівав кілька десятків пісень про кохання, світлому, чистому, прекрасному. Як він живе і виглядає зараз?

Трохи біографічних даних про Сосо Павліашвілі

Йосип Раміновіч Павліашвілі (він же Сосо Павліашвілі) – радянський, грузинський і російський естрадний співак, композитор. Дата і місце народження: 29 июня 1964 г. (вік 56 років), Тбілісі, Грузія.

Сосо Павліашвілі відноситься до представників слабкої статі як справжній грузин – з любов’ю і повагою. Його перша дружина дружить з нинішньою дружиною, і співака це нітрохи не дивує: дві достойні жінки завжди знайдуть спільну мову.

За все життя у музиканта було кілька бурхливих романів – одні були швидкоплинними, інші навпаки – мали заявочки на серйозні зв’язки. Однак музикант, навіть розуміючи, що особисте життя йде під укіс, все одно не впадав у відчай і з повагою ставився до свого вибору.

З 1997 року Сосо Павліашвілі одружений на Ірині Патлах

Ірина Патлах і Сосо
Ірина Патлах і Сосо

Їх історію знайомства можна назвати ніжною, трепетною і загадковою.

Одного разу, коли Павліашвілі працював в студії звукозапису, туди зайшла молоденька дівчина і попросила записати на диск одну з його пісень – для шкільного випускного. Ірі Патлах тоді було всього 16 років, Сосо – в два рази старше. Себе колишнього він називає зараз “всесоюзним бабієм “. Смілива випускниця так йому сподобалася, що він вирішив продовжити спілкування – і чинити опір чарам грузина Іра, зрозуміло, не змогла.

Як зараз виглядає Сосо Павліашвілі

Колись гарячий і привабливий грузин помітно постарів. Від його шевелюри на голові залишилася лише сивина, яка вдарила співака ще і в бороду. Але він в новому віковому вигляді як і раніше гарний.

https://www.instagram.com/p/CPqkLfdDspO/

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею