Історія любові і творчості Софії Ротару і Анатолія Євдокименка: шанувальник, муза, друг

Анатолій закохався в Софію, побачивши її на обкладинці журналу. А потім, не дивлячись на всі випробування долі, знайшов свою любов і одружився на ній.

Але став не просто чоловіком, а й ідейним натхненником, і творчим покровителем.

Анатолій Євдокименко був не просто чоловіком Ротару, а черговим людиною, посланим долею, який допоміг Софії Михайлівні створити себе як особистість, виступати і набирати популярності.

Творчість і любов переплелись

Софія Ротару і Анатолій Євдокименко
Софія Ротару і Анатолій Євдокименко

Отже, подружжя офіційно почали працювати разом, що, звичайно, дуже зручно: вони всюди могли бути разом. Не завадило розвиватися їй як вокалістці навіть те, що в сімдесятому році з’явився на світ їхній первісток – Руслан Євдокименко. Синові, через численні і затяжні гастролі обох батьків, звичайно, бракувало уваги, але він знав, що мама з татом скоро повернуться, а коли виріс, став музичним продюсером батьків.

У житті все було гладко деякий час – уже відома Ротару зі своїм чоловіком і творчим колективом каталася по радянському союзу, збирала повні зали, а її пісні співали стоячи.

Софія Ротару в своєму саду
Софія Ротару

1971 рік став поворотним у долі обох: Анатолій Євдокименко нарешті створив власний ансамбль “Червона рута “, який повинен був супроводжувати Софії Ротару на концертах.

Анатолій Євдокименко і Соня Ротару
Анатолій Євдокименко і Соня Ротару

Ансамбль виступав разом з Ротару, однак потім пішов в пошуках більшої слави. За іронією долі, великої популярності у нього не було, а ось Софія Михайлівна блищала на сцені ще багато років.

Були разом Анатолій Євдокименко і Софія Ротару до самого 2002 року, коли серце Євдокименко зупинилося.

Через багато років після його смерті Ротару заявила зі сцени – вона однолюб. І в її серці тільки він.

spot_img

Схожі статті

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!

Нічого смажити та запікати не треба: готую рулет зі свинячої рульки. Виходить смачніше за домашню ковбасу!

Спробуйте рецепт рулету зі свинячої рульки! Ця домашня смакота підходить для приготування бутербродів і стане чудовою альтернативою ковбасі.