Ірина Білик заявила, що офіційно розлучилася зі своїм п’ятим чоловіком Асланом Ахмадовим

Author name 30 Липня 2021 в 11:07

Поділитися статтею

Ірина Білик з колишнім чоловіком і сином
Ірина Білик з колишнім чоловіком і сином

Нещодавно Ірина Білик приголомшила своїх шанувальників, повідомивши, що має намір розлучитися зі своїм п’ятим чоловіком Асланом Ахмадовим.

Аслан Ахмадов – п’ятий чоловік української співачки Ірини Білик. Роман Білик та Ахмадова закрутився ще на початку 2010-х, а в 2013 році вони одружилися.

У 2015 році у подружжя народився син Табріз. Оскільки стан здоров’я Білик не дозволяв завагітніти і виносити дитину, подружжя скористалися послугами сурогатного материнства.

Аслан Ахмадов, Ірина Білик та їх син Тебріз
Аслан Ахмадов, Ірина Білик та їх син Табріз

Шлюб Білик і Ахмадова був не зовсім звичайним. Такі відносини називають “гостьовим шлюбом”. Основна робота чоловіка була в Росії, а Ірина з сином жила в Україні. Ахмадов не жив зі своєю сім’єю, а просто регулярно її відвідував.

У квітні поточного року Ірина Білик у програмі “Мій секрет” вразила публіку. Вона зізналася, що збирається розлучатися зі своїм чоловіком. За словами Ірини, чоловік не бачив ні її, ні їхнього спільного сина Табриза вже рік, тому вона і стала ініціатором розлучення.

Ірина Білик у програмі Мій секрет
Ірина Білик у програмі Мій секрет

“Перш за все, коли ця корона з’явилася, він сказав, що не літають літаки. Потім я почала дізнаватися, вони літали. Тепер він мені пише, а я думаю, а що мені писати, якщо його дитина тут чекає? “, – зізналася Білик в інтерв’ю.

А 29 липня, відповідаючи на запитання підписникі в Інстаграм, Ірина повідомила, що вже офіційно розлучилася зі своїм п’ятим чоловіком Асланом Ахмадовим.

Скріншот Інстаграм-сторіз Ірини Білик
Скріншот Інстаграм-сторіз Ірини Білик

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею