Настя Каменських влаштувала дикі танці з Потапом, приховавши вагітний живіт під вільними шортами

Author name 30 Липня 2021 в 14:07

Поділитися статтею

Настя Каменських
Настя Каменських

Уже не перший рік в мережі ходять чутки про те, що Настя Каменських чекає дитину від Потапа. А сама співачка над ними тільки посміюється – кар’єра на першому місці.

Однак нещодавно вона, маючи необережність, злила в Інстаграм відео, де вона танцює з Потапом. Особливо шанувальники задивилися на талію артистки, яку та приховала під вільними шортами білого кольору.

Багатьом здалося, що Настя округлилася і поправилася. Деякі навіть припустили, що вона на першому або другому місяці вагітності. Сама ж артистка подібні чутки вже давно не коментує, адже вона “вагітна ” практично кожен місяць, якщо вірити всієї інформації в Інтернеті.

А відео з її жвавими танцями з законним чоловіком можна подивитися нижче.

Зверху на Насті був надітий топ від купального костюма з леопардовим забарвленням. Видно, що продюсер і його дружина вже встигли засмагнути на курорті цього літа.

Нагадаємо, Настя Каменських в шлюбі з Олексієм Потапенко вже два роки. Дітей загальних у них немає. У Насті немає дітей і від попередніх стосунків. А Потап виховує сина Андрія від шлюбу зі своєю нинішньою колегою Іриною Горовий.

Артисти, напевно, замислювалися про поповнення в родині, але на даний момент обидва зациклені на тому, щоб розвивати себе як творчу особистість. Та й ніколи – завжди якісь концерти, гастролі, нові проекти та цікаві тури. Навіть незважаючи на карантин, робота у творчій пари є.

До слова, були і ті, хто відзначили, що Настя порядком схудла. Це не дивно, адже українська співачка дотримується здорового способу життя, правильно харчується і займається спортом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею