Батько-одинак Філіп Кіркоров: як артист виховує своїх дітей і яка жінка головна в їхньому будинку? (ВІДЕО)

Author name 30 Липня 2021 в 22:07

Поділитися статтею

Філіп Кіркоров і його діти: про покарання, розкіш, про те, кого вони називають мамою
Філіп Кіркоров і його діти: про покарання, розкіш, про те, кого вони називають мамою

Кіркоров – артист, який кожен день на слуху. Але крім його творчого життя, фанатів приваблює ще й особиста. Хто ж вона – та, яку Кіркоров зумів полюбити після Алли?

Філіп Кіркоров – не тільки поп король, але і зразковий сім’янин. І навіть статус батька одинака робить його сім’ю неповноцінною. У вихованні своїх дітей Аллі Вікторії і Мартіну Христину екс-чоловік Пугачової покриває і батька, і матір – возить дітей на різні світові тусовки, влаштовує на їхню честь розкішні банкети, купує ексклюзивні речі від Луї Вітон. Так, про фінансові проблеми тут і не чули.

Однак що б не робив Філіп Бедросович, дітям все одно потрібна жіноча рука в будинку. Кого Мартін і Алла Вікторія називають мамою? Чи не псує чи дітей зайва розкіш?

Батько-одинак Філіп Кіркоров: як артист виховує своїх дітей і яка жінка головна в їхньому будинку?

Діти Філіпа Кіркорова – справжні зірки соцмереж. І це не дивно, адже народитися в такій сім’ї – означає 24/7 бути під пильною увагою телекамер, на увазі і під наглядом.

Кіркоров це розумів, тому з самого дитинства привчав дітей до того, як вести себе на публіці.

Незважаючи на юний вік, Алла-Вікторія і Мартін є частими гостями на різних світських заходах. А у свята зазвичай вони із зірковим батьком розважаються в Діснейленді.

Наприклад, недавно зоряне сімейство поїхало в Грецію. Там вони жили в найдорожчому готелі і не відмовляли собі в розвагах за шалені гроші. Діти залишилися задоволені.

https://www.instagram.com/p/CQ2y1lXBsKe/?utm_medium=copy_link

Коли Мартіну виповнилося дев’ять років, тато влаштував в їхньому будинку гучну вечірку. На свято зібралися зірки естради Ані Лорак зі своєю донькою, репер і блогер Дава, він же Давид Манукян, співачка Валерія та інші артисти першої величини.

https://www.instagram.com/p/CQvRfqnh2WJ/?utm_medium=copy_link

Заради дітей люблячий тато іноді навіть скасовує концерти. Правда, за словами поп-короля, життя його спадкоємців тільки здається такою дозвільної.

В одному зі своїх інтерв’ю Філіп Кіркоров зізнався, що виховує своїх дітей в строгості.

За словами поп-короля, він регулярно карає Аллу-Вікторію і Мартіна.

Артист зізнався, що найстрашніше покарання для його дітей – позбутися своїх смартфонів.

Що ж стосовно атмосфери будинку? Кіркоров разом з дітьми живе в розкішному будинку, який за своїм шику і блиску поступається хіба що особняка Галкіна і Пугачової.

Вдома у Філіп Бедросович є прислуга, покоївки і няні. Останні займаються дітьми – не тільки прибирають за ними, але і привчають їх самих до порядку.

Також будинку у Кіркорова живе якась Наталія Єфремова. Вона – робити, близька подруга співака. Підозрюють, що саме вона стала донором яйцеклітини для сурогатної матері. Тому Мартін і Алла Вікторія називають її мамою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею