Молода дружина Петросяна Тетяна Брухунова розповіла, як їй жилося до зустрічі з літнім гумористом

Author name 30 Липня 2021 в 23:07

Поділитися статтею

Тетяна Брухунова
Тетяна Брухунова

Тетяна Брухунова – молода дружина коміка Євгена Петросяна. В їх особистому житті все не так ідеально, адже Тетяна почала свою “еру” подружжя з звинувачень в тому, що вона розвалила чужу сім’ю.

Сама Брухунова не надто любить коментувати цей момент, але стоїть на своєму – сім’ю не руйнувала. Вона дійсно полюбила гумориста Євгена Вагановича, нехай він їй і годиться в дідусі.

Що відносно Олени Степаненко, так Тетяна каже, що довгий час була її прихильницею і щиро любила її творчість. Але ось коли помітила, що в парі все не так гладко, нібито, взагалі не спекулювала на це. Мовляв, ініціатором контакту був Євген Ваганович, який першим виявив цікавість.

Як жила Брухунова до того, як потрапила під опіку Євгенія Петросяна?

Це зараз обговорюється Тетяна Брухунова зараз може похвалитися шикарним життям в центрі Москви, купівлею брендових речей і відпочинком на елітних курортах. Але дозволити собі це вона могла далеко не завжди.

Тетяна Брухунова
Тетяна Брухунова

Приїхавши з Тули підкорювати Москву, Тетяна ледве зводила кінці з кінцями і мучилася безсонням. Олена Степаненко навіть прихистила її в одній зі своїх квартир.

Брухунова розповідає – доводилося позичати гроші, щоб хоча б їжу собі купити.

“Якщо брала гроші в борг, погано спала. Фізично відчувала тягар. Думка про те, що потрібно швидше повернути, неабияк вимотувала. Звичайно, минав час, зарплата росла і я досить швидко навчилася планувати витрати. Але ніколи не брала і не беру в борг без екстреної необхідності! “,

– розповіла журналістам Тетяна Брухунова.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею