Молода дружина Петросяна Тетяна Брухунова розповіла, як їй жилося до зустрічі з літнім гумористом

Тетяна Брухунова - молода дружина коміка Євгена Петросяна. В їх особистому житті все не так ідеально, адже Тетяна почала свою "еру" подружжя з звинувачень в тому, що вона розвалила чужу сім'ю.

Сама Брухунова не надто любить коментувати цей момент, але стоїть на своєму – сім’ю не руйнувала. Вона дійсно полюбила гумориста Євгена Вагановича, нехай він їй і годиться в дідусі.

Що відносно Олени Степаненко, так Тетяна каже, що довгий час була її прихильницею і щиро любила її творчість. Але ось коли помітила, що в парі все не так гладко, нібито, взагалі не спекулювала на це. Мовляв, ініціатором контакту був Євген Ваганович, який першим виявив цікавість.

Як жила Брухунова до того, як потрапила під опіку Євгенія Петросяна?

Це зараз обговорюється Тетяна Брухунова зараз може похвалитися шикарним життям в центрі Москви, купівлею брендових речей і відпочинком на елітних курортах. Але дозволити собі це вона могла далеко не завжди.

Тетяна Брухунова
Тетяна Брухунова

Приїхавши з Тули підкорювати Москву, Тетяна ледве зводила кінці з кінцями і мучилася безсонням. Олена Степаненко навіть прихистила її в одній зі своїх квартир.

Брухунова розповідає – доводилося позичати гроші, щоб хоча б їжу собі купити.

“Якщо брала гроші в борг, погано спала. Фізично відчувала тягар. Думка про те, що потрібно швидше повернути, неабияк вимотувала. Звичайно, минав час, зарплата росла і я досить швидко навчилася планувати витрати. Але ніколи не брала і не беру в борг без екстреної необхідності! “,

– розповіла журналістам Тетяна Брухунова.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.