Всі жінки Філіпа Кіркорова: від невідомої танцівниці балету до Пугачіхі

Філіп Кіркоров, хоч і каже, що весь час любив і любить одну Аллу Пугачову, але насправді той ще ловелас. І за його плечима багато різних відносин.

Як правило, всі вони (крім одних) були нетривалими, і не мали серйозних наслідків.

Зокрема, у Кіркорова не було в цих романах дітей. У всякому разі, фанати і преса про це не знають.

Сам Кіркоров не любить коментувати особисте життя, проте шанувальники дізналися багато нового з його необдуманих висловлювань на інтерв’ю, з інтерв’ю інших зірок.

Особисте життя Філіпа Кіркорова завжди була оповита таємницею

Любовні пригоди ретельно приховувалися від докучливих журналістів. Але все ж він настільки публічний, що приховати його зв’язку з не менш відомими жінками було складно.

Найпершим захопленням Філіпа була Маша Шатланова.

Кіркоров і Марія Шаланова і Марія Шатланова

Цю красиву 17-річну танцівницю співак побачив на поданні. Потім покликав працювати в своєму шоу-балеті. У них був недовгий роман без серйозних наслідків.

Наступною коханої була шансоньє Любов Успенська.

Любов Успенська

Познайомилися зірки в Америці. Довгий час їх командировочная любовну інтрижку була таємницею. Через багато років Успенська зізналася, що там Кіркоров навіть зробив їй пропозицію.

Потім Філіп закохався в східну красуню Азізу.

Азіза

Вони разом гастролювали, знімалися в телевізійних програмах. Їй він теж зробив пропозицію, на яке та відповіла відмовою.

В один час Кіркоров був закоханий в Машу Распутіну, але вона не проявляла ніякої взаємності до нього, тому що була замужем і ростила дочку.

Маша Распутіна

Єдиним законним шлюбом Кіркорова був шлюб з Аллою Пугачовою.

Популярне

Схожі статті

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!

Лисий український телеведучий розповів про стосунки з Ксенією Мішиною, яка кинула Еллерта: “Поки не готовий”

Оскільки Славу Дьоміна підозрювали у стосунках із Ксенією Мішиною, під час інтерв'ю журналісти прямо поцікавилися долею цих стосунків. І ось що розповів відомий блогер.