Ірина Білик після розлучення пройшлася колишніми: згадала про Дмитра Дікусара та вирішила з ним возз’єднатися

Author name 11 Вересня 2021 в 17:09

Поділитися статтею

Ірина Білик
Ірина Білик

Ірина Білик недовго була одиначкою. Скоро відбудеться найгучніше возз’єднання зірок.

Ірина Білик в цьому році розлучилася вже в 5-й раз зі своїм обранцем. Співачка не приховує – було боляче, розлучатися не хотілося, але й не хотілося, що б син місяцями не бачив свого батька.

Аслан Ахмадов, вже колишній чоловік української поп-діви живе і працює в Москві. Через пандемії міг спілкуватися з сім’єю тільки онлайн.

Тепер Ірина – вільна пташка. Співачка не приховує, що готова вийти заміж і в 6-й раз, аби тільки знайшовся гідний кандидат. Але доля підкинула їй справжній виклик. Зовсім скоро вся країна побачить пару колишніх коханих на одному паркеті. Йдеться про проект “Танці з зірками “, де Білик вже в якості ведучої балкона буде перетинатися з її екс-обранцем Дмитром Дікусаром.

Відомий хореограф зараз в шлюбі з танцівницею Оленою Шоптенко. Але в період з 2007 по 2010 роки, він називав дружиною саме Ірину Білик. Незважаючи на різницю у віці пара була щаслива.

Їх познайомили теж танці. Співачка брала участь в проекті на початку 00-х і від виступів з нею відмовився її партнер. Сама ж Іра йти з шоу не хотіла. Тоді організатори пішли на поступки і приставили до неї Дмитра.

Незважаючи на те, що той сезон не став переможним для Білик, вона знайшла нечно більше – любов. З молодим чоловіком вона багато подорожувала, але відносини швидко закінчилися і обидва знайшли в швидкості свою другу половинку на сторону.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею