Алла Пугачова відповіла на звинувачення солістки групи “Міраж” Наталії Гулькіної: “Не брешіть і будете здоровіші”

Author name 15 Вересня 2021 в 18:09

Поділитися статтею

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Екс-солістка групи “Міраж” звинуватила Примадонну в тому, що вона нібито руйнувала кар’єри “неугодних” їй музикантів.

В інтерв’ю Олені Ханзі на її YouTube-каналі колишня солістка групи “Міраж ” Наталія Гулькіна розповіла про роль, яку нібито грала Алла Пугачова для артистів. За версією співачки, Примадонна була таким собі “сірим кардиналом” вітчизняного шоу-бізнесу і практично вершила долі музикантів і одним дзвінком могла зруйнувати їх кар’єру.

Таку заяву артистки дуже образила сім’ю Алли Пугачової.

Чоловік Примадонни Максим Галкін записав у своєму Інстаграм-блозі відео, де заявив, що слова Гулькіна – брехня. Галкін вважає, що колишня солістка групи “Міраж” таким чином просто вирішила нагадати про себе.

Слідом за Галкіним свою думку висловила Пугачова. Алла Борисівна опублікувала в своєму Інстаграм-блозі пост, де дала відповідь Гулькіна.

https://www.instagram.com/p/CT2D9tlqOBu/?utm_medium=copy_link

“Люди, люди, люди! Нічого зі мною не зробити Вам. Я давно не вірю злим словами. Не брешіть і будете здоровіше. БОГ вам суддя. Дякую газеті МК і особисто Артуру Гаспаряном за правду “, – написала артистка.

До слова, відомий журналіст Артур Гаспарян написав статтю на підтримку Примадонни, де встав на захист легендарної співачки.

Варто зазначити, що користувачі Мережі теж встали на захист Алли Борисівни. У коментарях фоловерів пишуть, що не сумніваються в тому, що артистку просто обмовили.

“Алла Борисівна, ми і не сумнівалися в тому, що це чергова безглузда брехня “, “Всі хто говорить негатив, вони навіть не гідні Вашої уваги! “, – пишуть коментатори.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею