Фагот зізнався, чому за 12 років не покликав Ольгу Навроцьку заміж

Author name 25 Вересня 2021 в 08:09

Поділитися статтею

Навроцька та Фагот
Навроцька та Фагот

Фагот – відомий український артист, соліст гурту ТНМК (Танок на майдані Конго). Статус завидного нареченого він втратив 12 років тому, коли вступив в стосунки.

Однак зараз, через більш ніж 12 років цивільного шлюбу з дизайнером Ольгою Навроцької, він так і не зробив їй пропозицію? Чому тягне до сих пір і чи планує під вінець покликати свою улюблену жінку?

У своїй відеовізитку “Танці з зірками ” Фагот зізнався, що дуже любить свою дружину Ольгу Навроцької. Однак озираючись назад, і оцінюючи досвід попередніх відносин, таку формальність, як укладання шлюбу, Олег Фагот Михайлюта та Ольга Навроцька зараз не ставлять за головну мету свого життя.

Олег Михайлюта та Ольга Навроцька
Олег Михайлюта та Ольга Навроцька

“Уже багато років моя королева серця – це Ольга Навроцька. Пам’ятаю, 12 років тому я потрапив на день народження Маші Єфросиніної. Завдяки Маші і її запрошення там я познайомився з Олею. Цілком можливо, якби не пішов туди, моє життя склалося б по-іншому. Вона начебто і секс-бомба, а начебто і маленький ніжний дитина, якого хочеться у себе на плечі приголубити “,

– розповідає Фагот.

Олег Михайлюта та Ольга Навроцька
Олег Михайлюта та Ольга Навроцька

“У мене дах і зараз від неї зносить, але я не робив їй пропозицію вийти за мене заміж. Ця пропозиція може все зруйнувати. Так у мене було з моєю першою дружиною і я не хочу більше повторювати цих помилок. Якщо відносини і так працюють , то краще нічого не чіпати “,

– впевнений співак.

У пари немає спільних дітей, і поки невідомо, чи хочуть вони завести своїх спадкоємців. Однак не виключають, що навіть при появі дітей штампа в паспорті у пари не буде.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею