Кондратюк, лежачи під апаратом ШВЛ, жорстко звернувся до антівакцінаторів

Author name 25 Жовтня 2021 в 18:10

Поділитися статтею

Український продюсер і екс-суддя талант-шоу Ігор Кондратюк захворів.

У нього діагностували коронавірус. Це було ще навесні 2021 року. Тоді йому довелося відійти від роботи на довгий час. Після одужання Кондратюк ще довго відновлювався.

Поки чоловік лежав з кисневою маскою на обличчі, він зробив знімок, який зараз прикріпив до своєї публікації на дуже важливу тему.

Кондратюк звернувся до тих, хто проти вакцинації

Чоловік розповів, що він сам вакцинувалася препаратом Модерну ще цього літа. Він взагалі не пошкодував про те, що ввів вакцину – тепер це не тільки захищає його імунну систему, а й сприяє тому, що він може без проблем відвідувати заклади і виїхати з країни.

Своїх шанувальників він закликав зробити те ж саме, керуючись здоровим розумом. Кондратюк заявив, що вакцина – це єдине, що може хоч якось послабити симптоми хвороби.

“Якщо ви – сучасна людина, то у мене питання: чому деякі з вас постять марення про шкоду вакцинації від COVID-19? “, – звернувся до своїх шанувальників телеведучий.

Кондратюк звернувся до тих, хто проти вакцинації
Кондратюк звернувся до тих, хто проти вакцинації

Ігор Васильович зазначив, що якщо хтось із його шанувальників свідомо не хоче зробити щеплення, то нехай напише в коментарях: “Я усвідомлюю, що можу швидше покинути цей світ через неприйняття вакцинації “.

Кондратюк звернувся до тих, хто проти вакцинації - коментарі публіки
Кондратюк звернувся до тих, хто проти вакцинації – коментарі публіки

Дана тема зараз особливо гостро обговорюється в суспільстві, тому в коментарях до Фейсбук-публікації Кондратюка вибухнули суперечки між тими, хто підтримує вакцинацію, і тими, хто гостро проти неї.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею