Тіна Кароль вперше розповіла про стосунки з Ivan NAVI

Author name 1 Листопада 2021 в 17:11

Поділитися статтею

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Співачка Тіна Кароль — фатальна жінка. Навколо неї величезна кількість чуток про романи, адже вона красива та приваблива.

Не секрет, що багато чоловіків хотіли б бути поруч із Тіною. Звісно, у різних ролях, не обов’язково у ролі чоловіка. Кароль має багато приятелів і колег по сцені. Адже вона нерідко робить спільні проекти, колаборації та й взагалі Тіна — максимально неконфліктна зірка. Тому відвертих ворогів вона не має.

Тіну Кароль та Ivan NAVI запідозрили у романі

Слуги про те, що Кароль разом із Даном Баланом уже давно охолонули. Тепер вона має інший об’єкт обожнювання. Можливо це Іван Наві, з яким у співачки нещодавно вийшла спільна пісня.

Це й не дивно, адже парочка проводила дуже багато часу разом у процесі доопрацювання треку, його запису та репетицій офлайн виступів. Тому не виключено, що в їх взаємовідносинах виник якийсь особливий зв’язок, який трансформувався або трансформується в романтичні почуття.

В інтерв’ю “Світському життю” Тіна Кароль вперше прокоментувала, чи має вона якийсь зв’язок з Іваном Наві, крім професійного.

Вона відповіла, що означає романтичний ролик, який опублікував напередодні. Тіна ствердно заявила, що жодного прихованого підтексту там немає.

“Це було спонтанно. Ролик вийшов дуже простим, романтичним. Нічого більше”, – наголосила Кароль.

https://youtu.be/75hZOQX0C8Y

Нагадаємо, нещодавно у Кароль вийшов кліп та альбом під назвою “Подвійний рай”. Він миттєво очолив чарти.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею