Чому Олег Винник скасовує гастролі Україною?

Author name 5 Листопада 2021 в 13:11

Поділитися статтею

Нещодавно Олег Винник опублікував кілька постів в Інстаграмі про те, що він переносить свої концерти.

Причиною стала нібито пандемія коронавірусу, через яку багато областей віднесли до “червоних зон”. Проте турбується Винник не лише за чуже здоров’я, а й за своє. Адже один із своїх сольних концертів чоловік перервав на п’ятій пісні і вже не зміг виступати далі.

Після цього інциденту він звернувся до своїх фоловерів, але вже через інтернет.

“Дорогі мої друзі, вибачте за такі незручності. Зараз я тут, у Запоріжжі, де мало бути сьогодні два концерти. Але за станом свого здоров’я я не зміг провести ці концерти. Так сталося, ми не роботи”, – констатував співак .

Брутальний Олег Винник у обтягуючих джинсах запалив на концерті у Дніпрі
Брутальний Олег Винник у обтягуючих джинсах запалив на концерті у Дніпрі

Шанувальники серйозно стурбовані тим, що відбувається з Олегом Винником. Тому що на відеозверненні, який чоловік Таюне опублікував із Запоріжжя, виглядає артист надто неважливо. Під очима у нього мішки та припухлості, сам він блідий і дуже втомлений, а голос невпевнений. Це при тому, що Олег Анатолійович Винник практично на всіх заходах поводиться бадьоро, як живчик. Що ж сталося?

Експерти припускають, що артист може мати ларингіт і втому голосу. Через це голосові зв’язки вже не можуть відриватися на повну силу, тому концерт дати Виннику не зможе ще кілька тижнів, поки зв’язки не “відпочинуть”.

Експерти та викладачі з вокалу повідомляють, що якщо зв’язки сильно втомилися, то Олегу Виннику потрібно найближчим часом більше відпочивати, мовчати, або проблеми зі зв’язками можуть легко перетворитися на хронічні.

https://youtu.be/CskaIM9vhqY

Ще однією причиною, яка може впливати на зв’язки, експерти називають куріння. Декілька років тому журналісти ТСН з’ясували, що Олег Винник насправді курить, проте потім відео видалили з мережі.

Таким чином Олег Винник продовжує лікування. Концерти, заплановані на осінь, перенесли на весну. Творча група музиканта сподівається, що на той час хвиля коронавірусу вже закінчиться, і вони зможуть зустрітися у багатьох містах і разом заспівати “Вовчицю”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею