“Не шкодую, я зустріла чоловіка своєї мрії”: Сумська розповіла, як зрадила чоловіка

Author name 9 Листопада 2021 в 00:11

Поділитися статтею

Актриса Ольга Сумська одружена зі своїм колегою, актором Віталієм Борисюком вже понад 25 років. І за цей час у їхньому особистому житті було всяке.

Мало хто знає, але Борисюк не перший чоловік Ольги Сумської. Ще молодістю актриса вийшла заміж за Євгена Паперного, теж актора. Якийсь час пара вдавала, що щаслива. Однак, зважаючи на те, що Сумська зрадила своєму чоловікові, значить не все було так ідеально, як здавалося збоку.

Про свою невірність Ольга Сумська наважилася розповісти лише через роки в інтерв’ю програмі “Світське життя”.

Ольга Сумська розповіла, що зрадила чоловіка

Ольга Сумська та Віталій Борисюк
Ольга Сумська та Віталій Борисюк

Актриса розповіла, що спочатку гуляла з Віталієм Борисюком потай від чоловіка. Але коли зрада таки сталася, зрозуміла, що не має наміру обманювати свого нинішнього чоловіка Євгена Паперного, і вирішила все йому розповісти. Однак слушного моменту довго не було. Але доля розпорядилася так, що ошуканий чоловік, грубо кажучи, здогадався про все сам.

“Коли Віталік мене вперше запросив до себе додому і все вже трапилося, він показував мені сімейні альбоми. Я побачила його фотокартку і кажу: “Подаруй мені”, – і поклала собі в сумочку. І що ви думаєте? Якось Женя як Якось знайшов це фото і запитав мене: Це що таке? Я не зрозумів. Значить, так…” – і все”, – поділилася Ольга Сумська своїми спогадами.

Звичайно, після цього інциденту молода актриса пішла від свого законного чоловіка. Далі було розлучення. Ольга Сумська на своєму прикладі показала, що не завжди людина, яка змінила раз, зраджує і вдруге, адже з актором Віталієм Борисюком пара щасливо прожила майже три десятки років, а нещодавно взагалі відгуляла срібне весілля.

Сумська переконана — її почуття до Віталія були перевірені часом та обставинами, тож уже нічого не в змозі їх зруйнувати.

https://youtu.be/tJKbr2z85bY

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею