Молода дружина 76-річного Петросяна знялася у розстебнутому халаті: сама невинність

Author name 9 Листопада 2021 в 00:11

Поділитися статтею

Тетяна Брухунова та Петросян
Тетяна Брухунова та Петросян

Тетяна Брухунова – молода кохана досвідченого коміка Євгенія Петросяна. Кілька років тому Тетяна подарувала Петросяну сина. Це при тому, що дівчина годиться йому у онуки.

Зважаючи на все, пару різниця у віці між один одним взагалі не бентежить. Інакше вони так відкрито не демонстрували б свого кохання. Адже розпочинала Тетяна Брухунова, будучи звичайною провінціалкою Танею, яка вражалася творчістю Олени Степаненко. Степаненко на своїх “аншлагах” помітила талановиту дівчинку, і вирішила дати їй шанс – влаштувала до себе працювати системним адміністратором, а також дала можливість жити у власній квартирі в Москві, оскільки житла дівчина не мала.

Подяка не змусила довго чекати. Тетяна, щоб сказати “дякую”, відвела у Олени Степаненко чоловіка та народила йому сина.

Звісно, після цього 32-річна адміністратор Петросяна нарвалася на тавро розлучниці. І їй ще довго доведеться відмиватись від усього того, що говорять про неї шанувальники.

Тим не менш, Тетяна Брухунова зовсім не боїться вести діалог з шанувальниками, адже деяка частина фанатів у неї все ж таки є.

Нещодавно у своєму блозі в Інстаграм дружина Петросяна розмістила фото, сповнене одкровення. Дружина гумориста позувала на знімку в розстебнутому халатику, мило змахнувши волосся на один бік.

Деякі шанувальники стверджують, що щоби відповідати статусу свого чоловіка, Тетяна Брухунова намагається навмисно виглядати старше. Сама зірка з таких припущень тільки сміється.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею