Мама Дана Балана розкрила таємницю віку: показала дочку, яку він приховував.

Author name 11 Листопада 2021 в 18:11

Поділитися статтею

Дану Балану багато з ким приписували стосунки. Однак у молдавського красеня все ж таки був досвід у ролі сім’янина — у нього була законна дружина і навіть народився син. А ось про доньку ніхто й не здогадувався.

Днями у мами Дана Балана, молдавської співачки Людмили Балан, в Інстаграм-акаунті з’явилося фото чарівної дівчинки, якій на перший погляд 4-5 років. У рисах обличчя, які виявились на фото у дівчинки, шанувальники дізналися… так, саме Дана Балана! Віддані фанати музиканта на всі 100% впевнені, що дівчинка — його позашлюбна дочка. Ось тільки навіщо він так довго приховував її від публіки — секрет. Можливо, як і всі артисти, Дан не хотів, щоб лізли в його життя, діставали дурними розпитуваннями, копалися в минулому, дошкуляли розпитуванню дружину або приходили в садок до дитини. А іноді у суперзірок буває й не таке — надто ревні фанати домагаються аудієнції артистів, не гидуючи жодними методами, і нерідко впливають на сім’ю.

Однак якщо прочитати опис, то можна зрозуміти, що Людмила Балан зовсім не збирається зізнаватись у тому, що це дочка Дана Балана.

“Моя племінниця Еліза робить перші кроки на сцені в музичній студії Musical Drops. Я хочу подякувати пані Юлії Санді за зусилля, за терпіння, за професіоналізм і за те, що я роблю життя Елізи дивовижнішим, яскравішим і цікавішим”, – написала Людмила Балан.

Тим не менш, уважні шанувальники зовсім не збираються вірити, що у себе в профілі написала мама Дана Балана. На їхню думку, Людмила просто хотіла показати всьому світу цю дівчинку, але не наважилася зізнатися, що це її онука.

Людмило, таке відчуття що це дочка Дана! Настільки схожа на дядька, — пише у коментарі до відео один із шанувальників. Його думку підтримали десятки інших фоловерів.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею