Який вигляд має перший чоловік Катерини Осадчої, який був до Горбунова і чому вони розлучилися

Author name 11 Листопада 2021 в 19:11

Поділитися статтею

Катерина Осадча — телезірка із позитивною репутацією. Шанувальники знають її за роллю високої телеведучої в самій зірковій програмі “Світське життя” на телеканалі 1+1.

Ця програма існує вже понад 15 років, і Осадча є її незмінною телеведучою. Не завадили створенню нових випусків і два декрети зірки. Власне зараз Катерина відходить від своїх третіх пологів, але вже випускає нові цікаві інтерв’ю з зірками.

Катерина Осадча у 2021 році стала багатодітною мамою

Юрій Горбунов та Катя Осадча із сином
Юрій Горбунов та Катя Осадча із сином

Слід зазначити, що двоє її синів — середній Іван та молодший Данило, були народжені у другому шлюбі з шоуменом, телеведучим та актором Юрієм Горбуновим. А ось старший син Ілля Поліщук був народжений у першому шлюбі.

З татом свого старшого сина Іллі зірка “Світського життя” та тодішня модель познайомилася, коли їй було лише 17 років і вже через рік вона вийшла за нього заміж.

Катя Осадча з колишнім чоловіком Олегом Поліщуком
Катя Осадча з колишнім чоловіком Олегом Поліщуком

Першим законним чоловіком довгоногої красуні став успішний бізнесмен і народний депутат Олег Поліщук, який на 15 років старший за телеведучу. Варто зазначити, що на той момент Осадча була досить успішною моделлю, адже з 15 років вона літала до Токіо, Парижа, Берліна та Лондона в рамках підписаних контрактів, і виступала на кращих модельних подіумах світу.

Саме на одному з таких показів Катю і помітив політика.

Коли Каті було 19, тобто за рік після знайомства з Олегом, Катерина народила сина Іллю. Ще через рік пара вирішила розлучитися. Катерина виховувала свого старшого сина сама.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею