Скільки отримує Ані Лорак в Україні та Росії?

Author name 17 Листопада 2021 в 09:11

Поділитися статтею

Ані Лорак — співачка, з якою пов’язано багато скандалів. Чого вартий лише скандал зі зрадою її чоловіка. Або історія про те, як вона перестала виступати в рідній Україні, поїхавши до Росії.

Проте всі скандали, що крутяться навколо імені Ані Лорак, сприятливо впливають на її імідж і на гонорари. Адже після історії зі зрадою та розлученням цінник за виступ артистки виріс майже вдвічі.

За останніми даними, які є у соціальній мережі, українсько-російська співачка Ані Лорак оцінює свої творчі послуги, за різними даними, від 30 до 70 тисяч доларів за виступи. Експрес-газета пише, що деякі особливі заходи для фанатів можуть вартувати і всі 100 тисяч доларів.

Ані Лорак засвітила зайве під час виступу
Ані Лорак під час виступу

Занадто високі цінники Лорак бере за особисті корпоративи, виступи на закритих вечірках та весіллях.

Щоправда, з початком пандемії та карантину цінник трохи впав.

Такий прайс на виступи Лорак є однаковим і для шанувальників з України, і для російських слухачів. Слід зазначити, що останні сім років Кароліна Куєк не виступала в Україні, тож оцінити рівень її доходів тут складно.

Ані Лорак виступить в Одесі
Ані Лорак виступить в Одесі

Влітку 2021 року вперше після довгої паузи співачка дала кілька концертів в Одесі. Проходили виступи у нічних клубах міста. Скільки саме на цьому заробила докорінна українська зірка, яка останніми роками живе в Росії — складно.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею