Мама та бабуся відмовилися від Ганни Трінчер через її нареченого

Author name 18 Листопада 2021 в 15:11

Поділитися статтею

Анна Трінчер виходить заміж
Анна Трінчер виходить заміж

Учасниця “Голосу країни” та героїня серіалу “Школа” Ганна Трінчер виходить заміж. Однак радість від цієї урочистості з Анною поділили не всі близькі. Навпаки — мама та бабуся відвернулися через це від артистки.

Анна Трінчер прославилася завдяки серіалу “Школа”

Анна Трінчер поділилася, що після новини про те, що її коханий Олександр Волошин зробив їй пропозицію, мама та бабуся дуже засмутилися. Вони не прийняли хлопця до родини. І не раді тому, що їхня Аня відповіла “так”.

“Я не чекала від тебе такого, як ти могла? На весілля можете не запрошувати!”, – цитує юна співачка Ганна Трінчер слова своїх родичів, коли вони дізналися про майбутнє весілля.

Рідні не повірили словам Ганни Трінчер про те, що вона не знала про майбутню пропозицію.

Ганна на це дуже образилася, і сказала, що цими вчинками родичі зіпсували найголовніший сюрприз у її житті.

“Я кажу: “Мамо, ви серйозно?”. Ви щойно з бабусею зіпсували мені найголовніший сюрприз у житті”, – скаржиться Ганна Трінчер в інтерв’ю програмі “Життя відомих людей” на телеканалі 1+1.

Ганна вже розповіла, що одруження вони із коханим намітили на літо наступного року. Тому не дивно, якщо це весілля онлайн відгуляє вся прогресивна молодь, яку зараз підписано на Ганну Трінчер. Пара вже поділилася, що церемонії одруження у звичному її розумінні не планують. А ось цікаву діджитал-тусовку бачать дуже перспективною та сучасною ідеєю.

https://youtu.be/7bnJlY7MokM

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею